Adófórum

Adózási és számviteli információk

Regisztráció meghosszabbítása

Elektronikus bevallás

Regisztráció meghosszabbítása

HozzászólásSzerző: kriszta4 » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Sziasztok!

Hamarosan le fog telni a regisztrációm (5 év) az ügyfélkapun. Van arra lehetőség, hogy ne kelljen bemenni emiatt az okmányirodába? magamnak meg tudom hosszabbítani? nézegettem a lehetőséget, de nem tudok rájönni.

Köszönöm szépen

kriszta4
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Regisztráció meghosszabbítása

HozzászólásSzerző: hvanna » kedd márc. 10, 2009 1:31 pm

 

Szia !

Az Ön személyes ügyfélkapujának regisztrációs adatlap megfelelő pontjánka kitöltésével meghosszabitható. Ezt vagy  személyesen bármelyik Ományirodában megteheti, vagy az Ügyfélkapu  oldalán

- bejelentkezés után- ki kell tölteni a Regisztrációs adatlap meghosszabitásra vonatkozó részét.( Minta pdf.)

Nézd meg a bejelentkezés ablak alatt:

Saját mappa -

Hogyan használjam?

Meddig érvényes az ügyfélkapum leirásokat?

Üdv. hvanna 

hvanna
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Regisztráció meghosszabbítása

HozzászólásSzerző: kriszta4 » kedd márc. 10, 2009 1:57 pm

hvanna,

csak úgy egyszerűen az adatok módosításában megváltoztatom a lejárat dátumát és ennyi ???

nem lesz az, hogy 30 napon belül aktiválnom kell, mint amikor először regiztem???

Bocsi ha értetlenkedek, de nem szeretném elszúrni még véletlen se, nehogy aztán ne tudjak belépni...

köszi

kriszta4
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Regisztráció meghosszabbítása

HozzászólásSzerző: hvanna » kedd márc. 10, 2009 2:06 pm

 

Szia !

Beléptem és az adatok módositására rámentem, szerintem csak itt lehet, mert mást nem találtam. Mivel nekem 2011-ben jár le ezért nem mertem rákatttintani az időpontra ezért azt javaslom, Te legalább egy héttel előtte ezt próbáld ki, ha nem  legyen még időd inézni, hogy engedi-e  a meghosszabbitást. 

Nem csináltam az adataimban változtatást, amikor elhagytam az oldalt azt irta ki adatait módositottuk, tehát érzékelte hogy ott jártam.

üdv:hvanna 

hvanna
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Regisztráció meghosszabbítása

HozzászólásSzerző: kriszta4 » kedd márc. 10, 2009 2:15 pm

Köszi az együttgondolkozást, lehet inkább felhívon őket... csak gondoltam hátha valaki hosszabbított már meg ügyfélkapun keresztül.

Köszi még1x

kriszta4
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am


Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron