Adófórum

Adózási és számviteli információk

Nyomtatvány letöltés nem megy?!!

Elektronikus bevallás

Nyomtatvány letöltés nem megy?!!

HozzászólásSzerző: validitas » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Sziasztok!

Ha még ébren van valaki, SOS segítséget kérnék java ügyben. Gond nélkül letöltöttem a 0901-et, a 09NY-t, a 0853-at, a 0908-at, meg persze a java webstart keretprogramot is.

Tölteném le a 09T201T-t meg a 0843-at, de állandóan azt írja ki, hogy először a keretprogramot töltsem le! Már a hajam is az égnek áll! A keretprogramot letöltöttem! 0853-akat már töltöttem ki, küldtem be. Mi lehet a baj?

Előre is köszi!

validitas
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Nyomtatvány letöltés nem megy?!!

HozzászólásSzerző: Panni49 » szer. feb. 11, 2009 4:20 am

Szia! lehet,hogy frissétettek azóta a keretprogramot.Nézd meg,ha igen frissíts,és próbáld meg úgy a letöltéseket.Üdv.Panni
Panni49
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:19 am

Nyomtatvány letöltés nem megy?!!

HozzászólásSzerző: garbo50 » szer. feb. 11, 2009 6:42 am

Szia Böbe!

 

Megoldódott a problémád? 

Ilyenkor én azzal próbálkozom ( persze nem mindig jön be), hogy a Java keretprogramnál először azt választom, hogy eltávolítás, majd ujra elindítom a telepítést.

Az a jó az egész új programban, hogy azt írják ne keverjük a WebStartost a másikkal. Letöltöttem én is a 09NY-t és persze próbáltam hozzá a kitöltési útmutatót is, de ott az utolsó lépésnél valami hibát írt ki, így nem is lehetett olvasni persze semmit a Javából. Gondolva  ennél rosszabb már nem lehet, letöltöttem alá a Jar kitöltésijét és müködött.

 Próbálkozhatsz ezen kívűl még, hogy frissíted a Java programot , az alábbi linken ellenőrzöd, hogy müködőképes e, (1 lépés), majd a 2 lépésnél levő lehetőségre kattintva frissíted.

http://www.apeh.hu/ebevallas/abevjava/internetes_090127.html 

Remélem sikerül , lassan már a 26 -ik órában vagyunk és még mindig ezzel kell .....( szépet akartam írni, de nem publikus)

Üdv.: Jutka

garbo50
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Nyomtatvány letöltés nem megy?!!

HozzászólásSzerző: 494 » szer. feb. 11, 2009 6:51 am

Látom, nem csak én kínlódom az informatikával.... Mert ez már kínlódás... Nincs elég baja az embernek, már informatikusnak kell hogy legyünk és még angolul is tudjunk...
494
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Nyomtatvány letöltés nem megy?!!

HozzászólásSzerző: validitas » szer. feb. 11, 2009 8:20 am

Sziasztok!

 Köszönöm a tippeket. Hajnal 5-ig kínlódtam, először frissítettem a keretprogramot. Nem segített. Majd eltávolítottam, újra telepítettem. Az se jött be. Teljesen új könyvtárba raktam, újra telepítettem, nem segít. Van pár nyomtatvány, amit gond nélkül le tudok tölteni (0853, 0908, 0901, 09NY: ennek az útmutatóját már nem!), van amire azt írja, először telepítsem a keretprogramot, csak azután tudom letölteni. A 09teszt is uezt. írja, viszont az ellenőrzés (hogy a java oké-e), az rendben van.

Szóval idegbaj, hajtépés :-((( Üdv: Böbe

validitas
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Nyomtatvány letöltés nem megy?!!

HozzászólásSzerző: garbo50 » szer. feb. 11, 2009 8:55 am

Szia!

 

Mivel ennél rosszabb már nem lehet, és mint írtam nálam az útmutatóval működött a keverés( WebStart- Jar) egyet próbálj meg így .

Üdv.

garbo50
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Nyomtatvány letöltés nem megy?!!

HozzászólásSzerző: Elinfo » szer. feb. 11, 2009 9:56 am

Sos segitséget kérek 0908M  0908A Nnyíomtatvány kitőltése ügyében

Nyomtatványt régen össze rendeltük most nem jövök rá hogyan kell ezt csinálni száz millió hibát jelez . Segítsen valaki mert amit már becsujott szemmel csináltunk azt fel boritották . A java programot mentettem  az új nyomtatványt  is . Régen úgy csináltuk ,hogy előszőr  a dolgozonkénti megcsináltuk aztán összerendeztük most aztán nem tudom ,hogyan kell . Egy dogozó bérét kell megcsinálnom és nyugodt voltam eddig most viszont nem tudom ,hogy mit csináljak,holnap határidő - persze csinálhattam volna előbb is - igazatok van de sajnos most híbáztam.

Én is idegbajt kapok meg tépem a hajam . Biztos vagyok benne ,hogy Ti akik időben hozzá fogtatok most már mindent tudtok Swegitséget előre is köszönöm.

Elinfo
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Nyomtatvány letöltés nem megy?!!

HozzászólásSzerző: garbo50 » szer. feb. 11, 2009 10:10 am

Szia!

Megnyitod a nyomtatványt, először az A lapot hozza be ezt kitöltöd a bevallási idővel bezárólag. ellenőrízheted, egy hiba jelzés lesz, ami egyelőre nem érdekes, elmented.

A baloldalon, ahol az A látszik lenyitod a kisfület megtalálod az M lapot, majd a pipa melletti kis ikonra kattintasz, így előhozza az üres M-et, amit megfelelően kitöltesz, ellenőrzés mentés, ha még kell M lap az előbbi műveletet megismétled. Jobb oldalt találsz kis ikonokot, melyben számok vannak, van olyan hogy a teljes nyomtavány ujraszámolása, vagy a főnyomtatvány ujraszámolása. Én a teljest szoktam választani, így összerendezi a nyomataványokat, ha lenyitod az abev közepén látható sávot és az A-ra lépsz akkor ezt hozza elő és az elején látod, hány M-es lapot rendelt hozzá, ha minden jó, ellenőrzés, mentés, küldésre jelölés. Végül küldés.

 

 

garbo50
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Nyomtatvány letöltés nem megy?!!

HozzászólásSzerző: nagy.andrea2 » szer. feb. 11, 2009 10:11 am

Szia!

Már nincs külön "A" és "M" lap, így összerendelni sem tudod.

Ha kézzel töltöd ki az abev-ben, akkor először megnyitod az "A" lapot, kitöltöd, majd bal oldalt felül "kérsz" egy "M" lapot (legördülő menüben az M-re kattintasz, és mellette van egy ikon, ami adja az újat).

Ha kitöltötted az M-lapot is, akkor a "Nyomtatványok újraszámolása"-t (vagy hasonló) elindítod, így az M lapon közölt adatokat összesíti az A-lapon.

 

Ha programból adod át az adatokat, akkor már bonyolultabb a helyzet (igen, még az előzőekben leírtaknál is...:( ) Ha RLB-vel dolgozol, arról van itt a fórumon egy használható útmutató. Vagy megkeresheted az RLB honlapján is.

 

Üdv. Andi

 

nagy.andrea2
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:21 am

Nyomtatvány letöltés nem megy?!!

HozzászólásSzerző: Elinfo » szer. feb. 11, 2009 3:26 pm

Kedves Garbo50 és nagy . andrea2!

Köszönöm a választ de azt hiszem ,hogy állandóan valamit elrontok .Nem tudom ,hogy mit .A mentés a régi 2006abevbe kell ? Nekem megjelent egy új ikon Java egy tollacskával ide hoztam a nyomtatványt is .Nem tudom,hogy jó ez így ?.Hiába már este van délután 15ora 30  és én még mindig nem tudtam megoldani egy fő létszámra vonatkozó bevallást  Szégyenlem magam de ugyanakkor kétségbe vagyok esve.

Mégis hálásan köszönöm nektek azt amit leirtatok. A bénázó Angi

Még valamit kézzel töltött nincs bér programom ,hiszen 1 fő a létszám de a gond sok.

Elinfo
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Következő

Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég