Adófórum

Adózási és számviteli információk

ekon06zip.exe Tudjátok futtatni a mai verziót???

Elektronikus bevallás

ekon06zip.exe Tudjátok futtatni a mai verziót???

HozzászólásSzerző: Bogika1 » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Kedves Nem alvó Fórumozók, segítsetek! A mai écccakámat szánnám a kontroll adatok elektronikus feltöltésére. Készen vannak a K51 és K53 fileok szépen a Kontroll könyvtárban. Letöltöttem a honlapról (kb. ötször) az ekon06zip.exe file mai verzióját - 530253 méretű. Rákattintok, kérdezi, h futtassam-e, igen én szeretném!!! kb. fél percig pereg a homokóra majd kiírja, h programfuttatási hiba... Valakinek sikerült már elindítania ezt? Vagy van valakinek a jan. 26-i változat  - mivel az futott, csakhát felülírtam a szuper új mai verzióval. De jó lenne, ha valaki csatolna nekem emailben egy kibontható ekon06zip.exe programot. Kössssszönöm. Bogi
Bogika1
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

ekon06zip.exe Tudjátok futtatni a mai verziót???

HozzászólásSzerző: Batka16 » kedd jan. 30, 2007 9:49 pm

Szia Kedves Bogi!
Ma én is sokat szenvedtem vele,végül felhívtam a kormányzati portált 189   és nagyon kedvesen végig csinálták velem.Bár majd fél órába telt,de sikerült.
Bár tegnap a másik cégemnél zökkenőmentes volt. Kiért ezt?! :)
Non stop ott vannak hívd bátran Őket.
Üdv.Kata
Batka16
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

ekon06zip.exe Tudjátok futtatni a mai verziót???

HozzászólásSzerző: heredieva@freemail.hu » szer. jan. 31, 2007 3:17 pm

Szia! Tegnap nekem is ilyen gondom volt, kiderült, hogy a régi exe-t nem írta felül, pedig többször is letöltöttem. Az apeh tanácsára másik könyvtárba mentettem, majd a kicsomagolásnál is 1 üres könyvtárat használtam. Utána kpar.txt-t a régiből át kell másolni.

Éva

heredieva@freemail.hu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

ekon06zip.exe Tudjátok futtatni a mai verziót???

HozzászólásSzerző: Lkarcsi45 » szer. jan. 31, 2007 3:49 pm

Szia Bogi!

Én a helyedben az egész ekon programot uninstallálnám a Vezérlőpult/programok eltávolítása résznél, és újra letölteném egy üres könyvtárba az egészet, lehet hogy a többszöri letöltésnél a felülírásoknál történt valami bibi.

Lkarcsi45
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

ekon06zip.exe Tudjátok futtatni a mai verziót???

HozzászólásSzerző: szedlacsek » szer. jan. 31, 2007 4:39 pm

Én meg az APEH-nek dolgozó összes szoftverest és rendszerfejlesztőt uninstallálnám....:)
szedlacsek
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

ekon06zip.exe Tudjátok futtatni a mai verziót???

HozzászólásSzerző: Bogika1 » szer. jan. 31, 2007 5:08 pm

Kedves Kata! Tényleg a 189-cel éjfélkor elbeszélgettem - és segítettek! Aztán egy Tündér küldött nekem kibontott ekon file-okat, mellyel fél óra alatt mindent megcsináltam - a tegnap esti 5 órás kinlódás helyett. Tanulság: türelem, türelem - és bízni kell az Emberekben. Még a help deskesekben is... Üdv minden Sorstársnak! Bogi
Bogika1
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

ekon06zip.exe Tudjátok futtatni a mai verziót???

HozzászólásSzerző: Rozalinda » pén. feb. 02, 2007 10:48 am

Nekem  nem volt problémám az ekonnal.  Ugyanugy  müködik,  mint  2005-ben  amikor  floppyn adtuk  be.   A  program letöltése   elsőre  sikerült. és aküldés  is  másodikra.  Az  APEH  honlapon  mellé  nyitottam  a  kezelési utmutatót  és laponként  olvastam  és  szinkronban  csináltam.  Dehát  a  fiam  rendszergazda  és programozó,  biztos  nem ugy  van beállitva  a  gépem,  mint  a  tietek.  

Viszont  a másik  Alapitványnál  küldeni  nem  tudtam,  pont  most  volt  vezető  váltás.Beküldtem  a  06180-t és  06182-t.  Igy  az  uj vezetőnek  még  nincs  fenn  a  jogosultsága.  Az  adatlap  feldolgozói  a  hivatalban  azt  mondták  2000  darab  ilyen  bejelentő  vár  feldolgozásra,  várjak  türelemmel,  mert  nem  győzik  a  munkát.  

 

Rozalinda
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

ekon06zip.exe Tudjátok futtatni a mai verziót???

HozzászólásSzerző: Lkarcsi45 » pén. feb. 02, 2007 11:02 am

Akkor biztosan ez a "sok munka" az oka annak, hogy az adófolyószámlán sem látni még a beadott bevallások nyomát. Én pl. a 06084-eset már 01.17 körül beadtam és még mindig nincs semmi a folyószámlán. Nyugtasson meg valaki, hogy másnál is ez a helyzet. A nyugtákat rendben megkaptam, de azért mégis bosszantó.
Lkarcsi45
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

ekon06zip.exe Tudjátok futtatni a mai verziót???

HozzászólásSzerző: Rozalinda » pén. feb. 02, 2007 10:21 pm

Megnyugtatlak  karcsi  nálam  is ez  a  helyzet.  Én  már  tavaly  október,  novemberben  beadtam  a  06084-eket,  mert  vállalkozóimat  áttéritettem  a  havi  bevallásra  és  az  ilyeneknek  az  áttérés  honapjában  a  megelőző  időszakot  is  vallania  kellett.   Az  APEH-ben  kérdeztem,  hogy  akkor  miért  nincs  a  folyószámlán:  szószerint  ezt  mondták:   Mert  nincs  még  kész  a  feldolgozó  program.   

Kérdésem:  akkor  mi  a  francnak  kellet  ilyen  korán bedatni  a  bevallásokat.  Most  majd,  ha  elkészül  az  ellenőrző  program  le  javittatják  majd  az  összeset,  mert  időközben  másképpen  gondolják.  De  akkor  nagyon  mérges  leszek,  már  igy  is  fogytán  a  türelmem  ez  miatt  a rengeteg  hibás  nyomtatván  miatt. 

Rozalinda
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

ekon06zip.exe Tudjátok futtatni a mai verziót???

HozzászólásSzerző: Lkarcsi45 » pén. feb. 02, 2007 10:27 pm

Atyaég! Akkor én még hova idegeskedek! Majd félév körül látjuk a folyószámlát... Bezzeg ha az adózó csúszna csak 1 napot is...
Lkarcsi45
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Következő

Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron