Adófórum

Adózási és számviteli információk

fórum pontrendszer

Számlázás

fórum pontrendszer

HozzászólásSzerző: gyorfi.krisztina » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Sziasztok!

Bocsi, hogy ide írok, de most kezdtem nézegetni a fórumot. Szeretném megkérni, hogy valaki konyhanyelven mondja el ezt a pontrendszeresdit, mert zavar, hogy nem tudom; tettem fel két kérdést, és rosszul érzem magam, hogy nem tudom a pontot oda adni, nem tudom, hogy nektek ez számít-e, van e tétje.....stb.

A profilnál a rövidke leírást megtaláltam, de nem értem. Köszönöm a válaszaitokat, és szeretném ezt honorálni is.....

Szép estét: Krisztina

gyorfi.krisztina
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

fórum pontrendszer

HozzászólásSzerző: kohnmari » szer. jan. 07, 2009 8:56 pm

Szia Krisztina!

Azért lényeges, hogyha számodra megfelelő választ kapsz, akkor fogadd el, ezzel lezárva a kérdést. Többen vannak, akik ritkán járnak a fórumon, megkapják a választ, meg is köszönik, de nem tudják, hogy le is kellene zárni, ha számukra elfogadható a válasz.

Ha bejelentkezel, a válaszok alatt látsz kis kockákat, a számodra megfelelő válaszhoz pipát kell raknod, s az összes válasz alatt találod a "Válasz(ok) elfogadása", ha ide katt és már el is fogadtad.

Üdv. Mari

kohnmari
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

fórum pontrendszer

HozzászólásSzerző: kne-rozsa1 » szer. jan. 07, 2009 10:23 pm

Szia Kohnmari,

 

Tettem fel kérdést,de a válaszok alatt mikor bejelentkezek nincs kiskocka amit említesz.

Hol lehet a gond?

Szia

Virág

kne-rozsa1
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:18 am

fórum pontrendszer

HozzászólásSzerző: markne » csüt. jan. 08, 2009 5:56 am

Szia K-né Rózsa!

Ha jobb oldalon rákattintasz a "kérdéseim"-re, a kérdésnél megjelenik a kis kocka is, amit be tudsz jelölni. Igaz, nem tőlem kérdezted, de Mari biztosan nem bánja, hogy én válaszoltam.

Üdv. M-né Rózsa

markne
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

fórum pontrendszer

HozzászólásSzerző: Zskovács » csüt. jan. 08, 2009 6:35 am

Sziasztok!

A válaszok elfogadásához természetesen be is jelentkezni, másképpen nem működik.

Bocs hogy ilyet írtam, de hátha ez a gond...

Üdv. Zsuzsa

Zskovács
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am


Vissza: Számlázás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron