Adófórum

Adózási és számviteli információk

Méltányosság

Adatszolgáltatás

Méltányosság

HozzászólásSzerző: tothkornelia69 » szomb. jan. 03, 2009 12:04 am

Én eddig azt hittem, hogy a VD az VIDÁM DALNOK, vagy VIDÁM DUHAJ!

Ildi! Legyünk mi meg vidám duhajok, innen a sarokról!

Úgy is van sarki kocsma, sarki könyvelő (könyvész).

Üdv: Vidám Duhaj Nelly a sarokról

tothkornelia69
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Méltányosság

HozzászólásSzerző: zspotorke » szomb. jan. 03, 2009 12:04 am

Hát ezt nem tudhatom - de én mindig jót feltételezek mindenkiről.  Végül is remélem mindent megtudott amit szeretett volna és ha már megígérte - csak nem akar Garbónak törést okozni!

Zs.

zspotorke
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Méltányosság

HozzászólásSzerző: Pikikee » szomb. jan. 03, 2009 12:22 am

Nelly ! Ez nagyon tetszik !!! :-))))))

Vidám Duhaj Ildi ..... nem tudjátok véletlenül, hogyan kell azt elintézni, hogy megváltotassam a nevemet ??? :-))))))))))))))

Zsu! 

Hát, nagyon remélem én is , mert Garbo a legérzékenyebb és nem venném a szívemre, ha ezt tenné vele bárki ! 

Meg ha már megigérte ..... vagy olyan szegény még nem volt, hogy igérni ne tudjon ???? 

 

Vidám Sarki Duhaj Ildi ( yay, csak el ne felejtsem a  nevemet :-)) )

Pikikee
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Méltányosság

HozzászólásSzerző: tothkornelia69 » szomb. jan. 03, 2009 12:28 am

Kisbarátom!

Ezt úgy tudod elintézni, ha jó időben vagy, jó helyen! Majd a vezetőség jóváhagyja! Velük beszéld meg!

a másik Vidám Duhaj a másik sarokról, de a sötétebbik ódalról ám!

Na mosmá' mi is VD-k vagyunk!

tothkornelia69
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Méltányosság

HozzászólásSzerző: Pikikee » szomb. jan. 03, 2009 12:30 am

 :-)))))))))))))))))) neeeeeem bírom továbbbbbbb :DDDDDDDDDD
Pikikee
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Méltányosság

HozzászólásSzerző: takine2 » szomb. jan. 03, 2009 6:54 am

 

Sziasztok lányok!

Nem jó ez a sok felháborodás, hiszen mi akik könyvelünk, néha ügyfeleinktől is kapunk olyan kérdéseket amitől feláll a szőr a hátunkon, mégis nyugodtan kell elmagyaráznunk a dolgokat. Minden ember más, de mi fórumozók inkább egymást segítsük a törvények dzsungelében.Egy könyvelő barátnőmtől kaptam meg az adófórum elérhetőségét, és azóta nagyon sok hasznosat tanultam Töletek. Csak így tovább, és sok-sok nyugalom mindenkihez.

Üdv.Margó

takine2
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Méltányosság

HozzászólásSzerző: Zskovács » szomb. jan. 03, 2009 7:15 am

Sziasztok, jó reggelt!!!

Ilyen vidám reggelem régen volt!! :-))) A kérdésre adott válaszokat szinte "szájbarágósan" kapta meg az illető "hölgy", minden oldalról körülírva, kiszínezve, sorvezetővel, mégsem látom a Garbo válaszánál az "ezt a választ elfogadta a ....." jelzést.

Kedves Magdi! Be kell jelentkezned, csak így működik a dolog, és mivel gyakorlott fóromozó vagy itt-ott, IDE-ODA, akkor egyszerűen megjelölöd, a kérdést elfogadom, és kész.

Addig próbálkozz, míg barna színnel meg nem jelenik Garbo válaszánál a szöveg.

Azt hiszem nem kevesen dolgoztak meg azért, hogy megkaphasd a választ, ezt az APEH-nál nem mondták volna el, ilyen részletesen.

Jártam én is több sarkon már, hol hűvösben, hol a napos oldalon, de most már csak az ajtóból/ablakból lesem a csajokat, rendesen dolgoznak-e.

VD-"mami"

 

 

 

Zskovács
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Méltányosság

HozzászólásSzerző: Zskovács » szomb. jan. 03, 2009 7:38 am

Kedves Margó!!

Te is tudod, hogy mekkora türelemmel válaszol mindenki a kérdésekre, itt is azonnal megkapta a kérdező a választ.

Amikor egy tökéletes válaszra, úgy kérdez vissza az illető, ahogyan ezt Bene Magdolna tette, akkor a csapat összeállt pillanatok alatt, és úgy reagált - segített tovább - ahogyan ezt a kérdező talán el is várta. Vidáman, kedvesen....

Már csak a köszönetet hiányolom, de az is megérkezik hamarosan biztos.

Üdv.

Zskovács
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Méltányosság

HozzászólásSzerző: garbo50 » szomb. jan. 03, 2009 8:03 am

Lányok!

Nem jutok szóhoz, csak állok és bámulok. Azért állok, mert ha leülök nem tudok futkosni arra a bizonyos helyre, ahová a király is gyalog jár, és futkosnom meg kell mert különben a nevetéstől összepisilem magam, ( lehet hozok egy vödröt) Huuuuuu. Ti ott a valamelyik sarkon jó termést mondhattok magatokénak én beérem a szerény 2 ezremmel és a szifiliszemmel. nem kérek pontokat - "jótékony célra ajánlom".

 Tudjátok a jó az


"...ha valakiben fényesség lakik, az az ember ragyogni fog. Így megismerjük egymást, amikor a sötétben együtt botorkálunk, anélkül, hogy a másik arcát kezünkkel végigtapogatnánk, vagy szívébe furakodnánk."

Albert Schweitzer

Mi vagyunk ugyan sötétségben( sötét sarkon) de így is tudjuk hol találhatjuk egymást ez most is beigazolódott. Aki meg azt hiszi a világosban mindenki őt látja hát csak higgye.

Üdv. és jó ragyogást egy sötét nappali sarkos

garbo50
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Méltányosság

HozzászólásSzerző: M.Éva » szomb. jan. 03, 2009 12:27 pm

Kedves Magdolna!

Miért is nyitott még ez a kérdés????

Annyira élveztem, hogy szívesen adok pontot, ha kevés van-  tudjál még kérdezni!

Lányok annyira élveztem,DE van egy olyan érzésem,hogy januárban ennyi jutott csak az élvezetekre, hétfőtől - HAJRÁ!

Üdv:Éva

M.Éva
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

ElőzőKövetkező

Vissza: Adatszolgáltatás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég

cron