Adófórum

Adózási és számviteli információk

Adótanácsadói igazolvány

Egyéni vállalkozók

Adótanácsadói igazolvány

HozzászólásSzerző: adotanacs » hétf. nov. 24, 2008 7:42 pm

Sziasztok! Ha nekem az adótanácsadói igazolványom korlátlan ideig szól, akkor most regisztráltatnom kell magam? Én a mérlegképest sem regisztráltattam, mivel csak egyéniekkel foglalkozom. Az egyéni vállalkozók pl. könyvelhetnek maguknak is, nekik sincs adótanácsadói regisztrációjuk. Szerintetek meguszhatom ezt a felhajtást? Az hogy továbbképezzem magam fontosnak tartom regisztráció nélkül is. Üdv. Ani
adotanacs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Adótanácsadói igazolvány

HozzászólásSzerző: kovacsne47 » kedd nov. 25, 2008 3:33 am

Sziasztok ! Az eredetileg feltett kérdésemre a választ megkaptam a PM.-ből egy hónap múlva. A korábbi adótanácsadói igazolványok , engedélyek nyilvántartása nincs meg, hiába érvényes az igazolvány visszavonásig, új regisztráció kell. Elküldtem a regisztrációhoz szükséges csomagot ,még október közepén. Arra küldtek egy értesítést , hogy az ügyintézési határidőt meghosszabbítják 30 nappal. Szóval Isten és PM malmai lassan őrölnek. Üdv.Ildikó
kovacsne47
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:18 am

Adótanácsadói igazolvány

HozzászólásSzerző: Eaglet » kedd dec. 30, 2008 10:32 pm

Postán fel lehet adnia az adatlapot, átvételi elismervénnyel együtt erre a címre: ?

A Pénzügyminisztérium Szakképzési és nyilvántartási osztályának, valamint ügyfélszolgálatának címe: 1051 Budapest, József nádor tér 2-4. Postacím: 1369 Budapest, Pf.: 481.

 

Eaglet
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Előző

Vissza: Egyéni vállalkozók

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég

cron