Adófórum

Adózási és számviteli információk

K díjtételek

Adatszolgáltatás

K díjtételek

HozzászólásSzerző: kovalkata » pén. nov. 14, 2008 8:57 am

Sziasztok!

Jézusmária! Ani, itt van ez a Budapest 50m2 alapterületűs kedvezmény?? Hát remélem a kávézó ennél kisebb, mert én infarktust kapok ha nagyobb és ezt közölnöm kell az ügyvezetővel.

Üdv. Kata 

kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

K díjtételek

HozzászólásSzerző: markne » pén. nov. 14, 2008 8:59 am

Klárika!

Nem törölted akaratodon kívül a bejelölést, hogy kéred az értesítéseket? Én ilyent nem tapsaztaltam, De ha más esetleg igen, biztos közli.

Üdv.

markne
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

K díjtételek

HozzászólásSzerző: kovalkata » pén. nov. 14, 2008 9:01 am

Megnéztem a Bérleti szerződésüket, 48m2-es a kávézó! Akkor most megmenekültem?? Kata
kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

K díjtételek

HozzászólásSzerző: markne » pén. nov. 14, 2008 9:06 am

Kata!

A kávézóhoz tartozik raktár is? Mert akkor az is beszámít. Ha nem nagy az üdítők forgalma, akkor lehet, hogy csak az adminisztráció lesz vele, fizetési kötelezettség ritkán keletkezik, ha netán a terület nagyobb is, mint a mentességi határ. Nekem is van ilyen, szorgalmasan valljuk a 0-t. Persze az egyéb csomagolóanyagokkal hasznosítást koordináló szervezethez csatlakoztunk már 2004-ben.

Üdv.

markne
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

K díjtételek

HozzászólásSzerző: kovalkata » pén. nov. 14, 2008 9:17 am

Szia Rózsa! (ha jól emlékszem a keresztnevedre, ha nem bocsánat)

Úgy van a szerződésben, hogy a Tescoból ilyen és ilyen jelű 48 m2 alapterületű ingatlan bérlése. Tehát ebben én gondolom benne van a raktár, és minden terület, tehát pl. ahol a székek, asztalok vannak elhelyezve.

Üdv. Kata 

 

kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

K díjtételek

HozzászólásSzerző: markne » pén. nov. 14, 2008 9:26 am

Szia, Kata!

A memóriád brilliáns, a kérdést tekintve szerintem egyértelmű, hogy benne van minden. Egyébként mikor én írtam a választ, még a Te területre vonatkozó információd nem volt látható.

Üdv: Rózsa

markne
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

K díjtételek

HozzászólásSzerző: kovalkata » pén. nov. 14, 2008 9:37 am

Szia Rózsa!

Akkor mégegyszer egyértelmű megnyugtatásként: nincs teednőm, ugye?

Köszi, Kata

kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

K díjtételek

HozzászólásSzerző: adotanacs » pén. nov. 14, 2008 9:46 am

Ha más csomagolóanyaga nincs, akkor nem kell bejelentkezni. Azt is nézd meg, hogy esetleg müa pohár, vagy más csomagolóanyagot használ-e, mert arra nem vonatkozik a m2 kedvezmény.Ani

adotanacs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

K díjtételek

HozzászólásSzerző: kovalkata » pén. nov. 14, 2008 9:56 am

Szia Ani!

Aranyos vagy hogy erre is figyelmeztetsz, de hál istennek a csomagolóanyag témát már körbejártam, és meg is szenvedtem vele mikor a vpop-hez került, mert ráadásul havi bevalló a cég, de az egy másik cég. A kávézóban szerencsére nincs ilyen műanyag pohár vagy egyéb csomagolás, náluk csak a Colas flakon van, de hát én nekem az még véletlenül sem jutott eszembe, hogy nekik itt szóba jöhetne a környezetvédelmis bevallás. Mindenesetre örülök, hogy a Ti segítségetekkel már ezt is tudom, és hogy nem kell visszamenőlegesen most bajlódnom.

Üdv. Kata

kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

K díjtételek

HozzászólásSzerző: kovalkata » pén. nov. 14, 2008 9:58 am

Szia Klári!

Tőled mint kérdezőtől elnézést kérek, hogy idepofátlankodtam és az első válaszommal tévútra vezettelek volna. Szerencse, hogy itt voltak a többiek és kijavítottak. Üdv. Kata

kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

ElőzőKövetkező

Vissza: Adatszolgáltatás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron