Adófórum

Adózási és számviteli információk

Nyugdíjasok hatalmas nyugdíjemelésének igénylése

Egyéni vállalkozók

Nyugdíjasok hatalmas nyugdíjemelésének igénylése

HozzászólásSzerző: valterjozsefne » vas. jún. 08, 2008 7:09 pm

Sziasztok! Sajnos nekem se sikerül,nagyon béna vagyok, már le is mondtam róla, hisz a tálcámon éktelenkedik egy kis "behajtani " tilos tábla. Amikor ráklikkelek , kiírja korlátozott hozzáférésű webhelyek, köztük va a hangulatjelek tiltva. Így hát csak "lopkodni" tudok, de mást nem sajnos. Örülök, hogy Nektek legalább sikerült. Mária
valterjozsefne
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Nyugdíjasok hatalmas nyugdíjemelésének igénylése

HozzászólásSzerző: adotanacs » vas. jún. 08, 2008 7:11 pm

Szia Mari! Bevallom Neked, hogy Jutka leírását fel sem tudom fogni,de ennek tudom hogy  én vagyok az oka. Üdv. Ani
adotanacs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Nyugdíjasok hatalmas nyugdíjemelésének igénylése

HozzászólásSzerző: adotanacs » vas. jún. 08, 2008 7:18 pm

Szia Mária! Te legalább lopkodni tudsz, én még azt sem. Ha olvassa, Erzsi / Napraforgó/ most fogja megtudni, hogy amit a multkor küldtem neki emailban, azt én is kaptam, ugyanis továbbküldeni tudok. Ő meg szegény engem nagyon megdicsért, hogy milyen ügyes vagyok. Azóta is lelkiismeretfurdalásom van. Ani 
adotanacs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Nyugdíjasok hatalmas nyugdíjemelésének igénylése

HozzászólásSzerző: valterjozsefne » vas. jún. 08, 2008 7:28 pm

Szia Ani! Így már ketten vagyunk , nem baj . Szerintem Erzsi is megbocsátja, hogy nem hárítottad el mindjárt a dícséretet, jót fog derülni, ha olvassa. Mária
valterjozsefne
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Nyugdíjasok hatalmas nyugdíjemelésének igénylése

HozzászólásSzerző: garbo50 » vas. jún. 08, 2008 7:37 pm

Sziasztok!

http://wade.hu/smiley/index.php?dir=anim1#jump

Ezen az oldalon sok smiley (szmájli- magyarul?) van. Ezt csak Explorer-el lehet, mint ahogy a linkek beillesztését is úgy hogy közvetlen rákattintással elérhető legyen. A Firefox ezt nem tudom miért, nem engedi.

Az oldal megnyitása után ráállsz egy szmájlira, jobb egérklikk és kihoz egy ablakot töbek között azzal a szöveggel, hogy másolás, erre rákattintasz, majd megnyitod a fórumnál ahol válaszolni akarsz és  a controll billentyűt egyszerre lenyomod a v betüvel és  ezzel tudod beilleszteni.

Remélem így sikerül- bár nem mindegyiket lehet, van amelyiknél csak a kis x látszik egy ablakban. A fenti linken baloldalt vannak még anim 1-2 stb, vegyes, ott is lehet bogarászni. Gépre nem menthető, csak outlokba: levél létrehozása és ott a szöveg helyére beilleszteni a fenn leírt módszerrel, majd mikor egy párat bemásoltál bezárod és a feltett kérdésre hogy piszkozatként elmented e az igen gombot kell választani . Ide bármikor gyüjthető és alkalom adtán felhasználható. A gyüjtési módszer: A piszkozatra kétszer rákattintani és ujból lehetőség van a levélírásra( beillesztésr, majd a mentésre.

Üdv és jó próbálkozást

garbo50
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Nyugdíjasok hatalmas nyugdíjemelésének igénylése

HozzászólásSzerző: adotanacs » vas. jún. 08, 2008 7:48 pm

Jutka pont a másolás nincs ott, illesztés, nyomtatás stb  van csak.  
adotanacs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Nyugdíjasok hatalmas nyugdíjemelésének igénylése

HozzászólásSzerző: garbo50 » vas. jún. 08, 2008 8:36 pm

Szia Ani!

Most próbáld meg a fennti integető babát szintén jobb oldali egérgomb és ott látható a másolás és ugyanúgy a controll és v. Nem tudom hogy lehet hogy nincs másolás én most innen odakattintottam az oldalra ugyanúgy a szmájlira a hogy írtam nekem egy csomó szöveg közt van másolás is alulról fölfelé kb a 3.-vagy negyedik.

Üdv.Jutka

garbo50
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Nyugdíjasok hatalmas nyugdíjemelésének igénylése

HozzászólásSzerző: viragmarta60 » hétf. jún. 09, 2008 3:18 am

Sziasztok ! 

Szia Ani! Hát lemeradtam már megint az "éjszakás műszakról" és persze a 100.-ról is . Szerintem is a pont jó helye lett, de Mária is külön dicséretben kellene, hogy részesüljün hiszen Ő lett a 100.!!

Így megint marad:  NAPSÜTÉSES SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!

36_14_3.gif

És persze nézzétek meg az Apeh honlapot is , mert az őstermelőknek is kell jelenteni a teáor szám változást.

(Őszintén, töredelmesen bevallom én is csak loptam ezt  a képet!)

Üdv: Márti

viragmarta60
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Nyugdíjasok hatalmas nyugdíjemelésének igénylése

HozzászólásSzerző: valterjozsefne » hétf. jún. 09, 2008 10:01 am

Szia Jutka! Nagyon aranyos vagy, hogy ennyi időt pazarolsz ránk, bosszant is , hogy ilyen ügyetlen vagyok. Érdekes a dokumentumokba sikerült úgy bemásolni, hogy ott aktívak a figurák, de onnan már amit lemásolok a küldendő levélre az már nem aktív. Mint fentebb írtam a tálcán kint van egy tiltó jelzés, amelyre, ha rákattintok kiírja, hogy le vannak tiltva ezek a kis hangulat jelek. Most is itt biggyeszkedik a tálcán. Nem enged "érvényesülni" Még annyit tennék hozzá, hogy én nem outlokba levelezek, hanem Mozilla thunderbriddel. Lehet, hogy ez mindennek az oka. Mégegyszer köszönöm a segítséget. Mária
valterjozsefne
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Nyugdíjasok hatalmas nyugdíjemelésének igénylése

HozzászólásSzerző: Napraforgó » vas. jún. 22, 2008 8:21 pm

Szia!

"Jobb későn, mint soha..."  mármint elolvasni az információdat, hogy az őstermelőknek is kell a TEÁOR változást jelenteni.  Hát ez őrület, minden kezdődhet előlről -akárcsak az adószám- az őstermelőknél.  !!!!!

Üdv:Napraforgó

Napraforgó
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

ElőzőKövetkező

Vissza: Egyéni vállalkozók

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég