Adófórum

Adózási és számviteli információk

Szakképzési hozzájárulás bevallás-részletező

Tb, munkaügy, bérterhek

Szakképzési hozzájárulás bevallás-részletező

HozzászólásSzerző: BaraMa » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Egy társaság 2007-ben szerződést kötött szakképző iskolával fejlesztési támogatás utalásáról.

Kiszámítottuk éves szinten, hogy I. negyedévi bérköltség után max. 75 %, majd II. III. IV. negyedévi bérköltség után pedig  max. 70 % adható iskolának. (nem felsőoktatási intézmény)

A szerződésben a fejlesztési támogatás pénzügyi rendezését úgy vállaltuk, hogy 2007.06.30-ig a fele, majd 2007.12.31-ig a másik fele a kalkulált és szerződésben rögzített összegben.

Most tölteném ki a 0705. sz. bevallás részletezését. Ott kéri az I. negyedévi bérköltséget és a befizetett támogatásként utalt fejlesztési támogatást. ( Ami a mi esetünkben 0, mivel az I. negyedévben nem került utalásra -csak 2007.06.28-án)

A 2007.04.01-2007.12.31-i részletezésbe viszont nem engedi beírni az egész évben pénzügyileg is rendezett fejlesztési támogatást - hibaüzenetet ír.

Várom segítségeteket!

 

BaraMa
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Szakképzési hozzájárulás bevallás-részletező

HozzászólásSzerző: Pócsföldi » csüt. jan. 17, 2008 3:30 pm

Szia!

 

Én már kitöltöttem a részletezőt  simán be tudtam írni a felhasznált összeget,igaz a felhasználható kötelezettségcsökkentés összegét nem haladta meg a felhasznált összeg. Leht hogy nálad ez lesz a hiba?!

 

üdv Viol

Pócsföldi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Szakképzési hozzájárulás bevallás-részletező

HozzászólásSzerző: BaraMa » csüt. jan. 17, 2008 9:23 pm

Igen - IV-XII. hónapban több a felhasznált támogatás, mint amennyi lehetne.

Éves szinten jók a számok.

Végül megbontottam az iskolának küldött fejlesztési támogatást.

Köszönöm

BaraMa
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am


Vissza: Tb, munkaügy, bérterhek

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 21 vendég

cron