Adófórum

Adózási és számviteli információk

telefonos info kérése

Elektronikus bevallás

telefonos info kérése

HozzászólásSzerző: terenyia » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

 

Bevallás javításával kapcsolatosan küldött elektronikus üzenetben az ÜCC telefonszámot adtak meg.

Ehhez azonban egy 10UK30-as nyomtatványt kell kitölteni.

Ami csak akkor küldhető el, ha T180-on valaki le volt jelentve.

Ha az ügyfél van regisztrálva a könyvelőt csak a telefonos info kérésre nem lehet lejelenteni T180, és 10UK30-ON?

 

 

terenyia
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:19 am

telefonos info kérése

HozzászólásSzerző: gyorkosolga » hétf. jún. 07, 2010 10:44 am

Szia A.! Nem lehet. A 10T180-01 lap 10.a.pont Valamennyi elektronikusan intézhető adóügy intézése 10.b.pont Meghatalmazásom, megbízásom egyes adóügyek telefonon történő intézésére is kiterjed. Tehát feltétel hogy te legyék a 10T180-on is regisztrálva. Szerintem logikus is, hogy telefonon az ügyintézhet bevallással kapcsolatban aki a bevvallások benyújtásáért is felelős, Üdv. Olga
gyorkosolga
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

telefonos info kérése

HozzászólásSzerző: pribi123 » hétf. jún. 07, 2010 11:13 am

Szia !

Alig 1 hónap alatt sikerül is majd elintézni,ha Főváros...Biztos sok illetéktelen akart korábban bevallásokat javítani,ezért hozták be ezt a telefonos kódot !

Üdv. Pribi

 

pribi123
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:18 am

telefonos info kérése

HozzászólásSzerző: 3HInfo » hétf. jún. 07, 2010 1:22 pm

Szia!

Én most próbáltam meg egy áfabevallást így javítani! Hát????!!!!! Másfél órás telefonbillentyűzet nyomigálás után egy álmos női hang elmondta, hogy én bizony hibásan adtam be a bevallást (áthozatot rontottam el) és ő bizony nem fog nekem segíteni, viszont megadta azt a telefonszámot, ahol 3 (írd és mondd) perc alatt lejavították a hibás bevallást. Jó mi???

üdv

Tica

3HInfo
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:17 am


Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég