Adófórum

Adózási és számviteli információk

nyomtatás és abevjava

Elektronikus bevallás

nyomtatás és abevjava

HozzászólásSzerző: garbo50 » csüt. feb. 05, 2009 9:06 am

Sziasztok!

 

Csupán egy ötlet, nem biztos hogy ez a megoldás.

Az abevjava WebStart-os változata "internetfüggő", tehát a nyomtatónak is kapcsolatban kell lennie az internettel. Nézzétek meg a Start menű Vezérlőpult Nyomtatóknál az alkalmazott nyomtatóra kattintva nyomtató menű alatt, hogy a kapcsolat nélküli használatnál van e pipa, ha igen ezt rákattintva vegyétek ki. Hátha így müködik és gyorsabb lesz. Ugyanitt lehet méretet változtatni, ha van olyan a nyomtató beállításoknál, hogy effektusok, ott a 100 %-ot lehet kissebbre állítani.

 

A próbálkozások, hátha hoznak valamilyen eredményt.

 

Üdv.

garbo50
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

nyomtatás és abevjava

HozzászólásSzerző: verbászi1 » csüt. feb. 05, 2009 11:48 am

Sziasztok!

Nekem is az volt a problémám, hogy a 0853-ast nem tudtam kinyomtatni, illetve üres lapokat nyomtatott. Figyeltem miket írtok és végső elkeseredésemben megfogadtam Tica tanácsát és a tanáriból elhoztam egy HP LaserJet 1020 -as nyomtatót. Ezzel ki tudtam nyomtatni a bevallást igaz nagyon lassan de sikerült.

Orsi tanácsolom próbáld meg Te is!

Szia: Klári

verbászi1
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:21 am

nyomtatás és abevjava

HozzászólásSzerző: berisolya » csüt. feb. 05, 2009 8:02 pm

Sziasztok!

Köszönöm az ötleteket, mindent megpróbáltam, de semmi.

Aztán mégis valami. Kifogyott a tintapatronom és kicseréltem. Ha már uj van benne, nyomtassunk jó feketén. Eddig a nyomtatás minőségénél mindig a piszkozat, szürke beállitást választottam (takarékoskodjunk ahol tudunk). Képzeljétek el, ez volt a gond. Ha a takarékos nyomtatást választom, most is óriásit nyomtat. Viszont ha nem jelölöm ezt be, akkor normál méretben, igaz annyi festékkel, hogy eláztatja szinte a lapot. Nem egy költségtakarékos dolog ez a java!!!

Köszönöm mégegyszer a sok javaslatot.

Orsi

berisolya
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:17 am

Előző

Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron