Adófórum

Adózási és számviteli információk

Ígéretemhez híven!!!

Adatszolgáltatás

Ígéretemhez híven!!!

HozzászólásSzerző: tothkornelia69 » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Sziasztok!

Feltettem egy fórumtársunknak kérdést,

 

mert pont-gondjai voltak. Azt hittem, már nem is fog jelentkezni, ezért elígértem más jelentkezőknek is a pontokat!

Ott leírtam, mivel nem szeretném, ha emiatt neheztelne bárki is aki szívesen elfogadta volna, ezért ismétlek!

Tehát aki emiatt nem tud kérdezni, bátran jelentkezzen, szívesen adom! A kérésem viszont - itt is leírom- az jelezze az igényét, akinek valóban szüksége van rá!!! ( 50-100 alatt)

Üdv:Nelly

 

tothkornelia69
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Ígéretemhez híven!!!

HozzászólásSzerző: tothkornelia69 » csüt. szept. 25, 2008 5:16 pm

Halihó! Halihóóóóó!

Néhány pont eladóóóó!

tothkornelia69
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Ígéretemhez híven!!!

HozzászólásSzerző: FRUZSIBT » csüt. szept. 25, 2008 5:37 pm

 

Szia!

Nagyon kedves az ajánlatod, nekem ugyan 19-el több van mint amit Te behatároltál, de szívesen fogadnám ha tőlem kevesebbel rendelkezők nem nagyon jelentkeznek.Az én pontjaim csak fogynak, nem nagyon növekszik.

Üdv.:Fruzsi

FRUZSIBT
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Ígéretemhez híven!!!

HozzászólásSzerző: SZESZE » csüt. szept. 25, 2008 5:41 pm

Szia Nelly!

Nekem mindig szükségem lenne a pontokra, de gőzöm sincs, hogy hol nézzem meg hogy van-e még egyáltalán! Én akkor veszem észre, ha hiába kérdezek, mert elfogytak a pontjaim - és kiírja, hogy elfogyott! Én ezért mindig ha kérdésem van, spórolok és csak 2o pontot merek felajánlani, hogy maradjon még későbbre is!

Ha más nem jelentkezik, akkor szeretném! De ha másnak nagyobb szükséges lenne rá, akkor kapja Ő!

Köszi

SZESZE

 

SZESZE
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Ígéretemhez híven!!!

HozzászólásSzerző: tothkornelia69 » csüt. szept. 25, 2008 6:05 pm

Sziasztok!

Kedves Szesze! amikor belépsz a fórumra a felh.neveddel és jelszóval, az oldalsori menüben van egy olyan, hogy "Profilom". Ha erre rákattintasz, látható az aktuáli kérdésre fordítható pontegyenleget, a feltett kérdések száma, válaszok, elfogadott kérdések száma, fórumpontok egyenlege ( ez utóbbi alapján alakul ki a toplista.

Minden belépéskor (de egy nap max. csak egyszer) 5 pontot írnak jóvá a számlánkon.

Más nevében nem nyilatkozhatom, de biztos vagyok benne, hogy bárki is akinek elfogyott a  pontja és ez akadályozza meg abban, hogy kérdést tegyen fel, segítséget fog kapni!

A ponthatár az csak körülbelüli. Mint írtam, nagyon szívesen adom!

Üdvözlettel:Nelly

tothkornelia69
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Ígéretemhez híven!!!

HozzászólásSzerző: SZESZE » csüt. szept. 25, 2008 6:41 pm

Szia Nellikém!

Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy, hogy erre eddig még nem jöttem rá!

Van még 424 pontom! Tudod ez milyen sok Nekem!!!! Nem tudod láttad-e van egy EVÁS kérdésem, nem tudod hogy a mulasztási bírság mit jelent az EVÁ-nál? Ha tudsz kérlek írd meg, mert nagyon megvagyok rémülve, nehogy kiessen az EVÁ-ból a vállalkozóm!

Köszönöm mégegyszer a segítségedet és további szép estét kívánok!

SZESZE

SZESZE
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Ígéretemhez híven!!!

HozzászólásSzerző: tothkornelia69 » csüt. szept. 25, 2008 6:57 pm

Kedves Szesze!

Sajnos EVában nem vagyok otthon, egyetlen ilyen vállalkozáshoz sem volt szerencsém!

Az Eva tv-t csak nagyvonalakban ismerem, az IPA-hoz ezen a területen még annyira sem konyítok!

Nagyon aranyos vagy! Szegénykém, Te úgy belehúzol a vállalkozókkal kapcsolatosan, mint kovalkata, ő is kifog minden kuriózumot!

Üdv:Nelly

tothkornelia69
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am


Vissza: Adatszolgáltatás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég