Adófórum

Adózási és számviteli információk

Könyvelő-, bérprogram

Számvitel

Könyvelő-, bérprogram

HozzászólásSzerző: Rózsa72 » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Kedves Fórumozók!

 

Ez egy picit a reklám helye lesz!

 

Szeretnék egy nagyon szupi, de elfogadható áru könyvelő és bérprogramot.

Töltöttem le pár demo-t, van egy-két egész jó, de szeretnék érdeklődni ki mit ajánlana.

 

Nálam van ( lesz) mindenféle szép és jó ( startkártyás, órabéres, kiskönyves, teljesítménybéres munkavállaló, van  ), olyan bérprogramra vágyom ami a havi, negyedéves , éves bevallásokat is szépen kezeli és feladja Abevnak, felvétel és leszámolást is használja.

Könyvelőprogramnál fontos a deviza kezelés ( Eu, Import beszerzések, értékesítések) , könnyű , gyors kezelhetőség ( mivel van 2 cég akiknek havi szinten 2.000-3.000 db számlája van, muszáj gyorsan is dolgozni ).

 

Egy program keltette eddig fel érdeklődésemet, ez a Diamond program, tudtok róla véleményt mondani?

 

Ennél a típusnál is a Dos-os verzió a megfelelő számomra, mivel a gyors felvitelhez könnyebb a billentyűzet használata, mint a Win.-es ( ott sok az egerezés).

Bérleti díj vagy a teljes vásárlás az előnyösebb ?

 Nem szeretnék úgy kiadni több tízezret, százezret, hogy utána csalódnom kellene, inkább türelmesen válogatok!

 

Köszönöm ajánlásotokat és véleményeteket!    

 

 

         ildikó

Rózsa72
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Könyvelő-, bérprogram

HozzászólásSzerző: stamasi » hétf. nov. 19, 2007 2:46 pm

Szia Ildikó!

Ezen én is gondolkozom éppen, szeretnék új programot venni.

Az alapján, amit írtál, mindenképpen olyan program kell, aminek a főkönyvébe nem épül be a bér, hanem a bérprogram teljes különálló rendszer (természetesen a könyvelendő adatokat átadja a főkönyvbe), mert ami külön van az sokkal jobb, főleg ilyen nagy létszám, ennyi féle esetnél.

A bérleti konstrukció nem mindenkinél elérhető. Azt is figyelembe kell venni, hogy mennyi a havi rendszerkövetési díj.

Mivel itt az oldalon kikötés, hogy reklámtartalmú üzeneteket ne írjuk, ezért neveket nem írnék ide. Viszont én is nézegettem már egy-kettőt, ha gondolod írj nekem egy emailt, és elmondom az én tapasztalataimat. tamasiszilvia@t-online.hu

Üdv.: Szilvi

stamasi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Könyvelő-, bérprogram

HozzászólásSzerző: kaloczy » hétf. nov. 19, 2007 3:46 pm

Sziasztok!

Én a bérprogramommal tökéletesen elégedett vagyok. A főkönyvbe ugyan nem ad fel, de az abev-be és a nyenyi-be is tökéletesen felad. Régebben a konroll-adatszolgáltatásokat és a magánnyugdíjpénztári bevallásokat is tökéletesen lekezelte.  És dos-alapú, tehát gyorsan lehet rögzíteni :-))

Ha gondoljátok, este írok Nektek priviben róla. Ja, és ahogy az árakat elnéztem, szerintem nagyon olcsó.

Zsuzsa 

kaloczy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Könyvelő-, bérprogram

HozzászólásSzerző: fenyvesjanosne » hétf. nov. 19, 2007 4:53 pm

 

 Szia Ildikó !

 Én is tudok egy címet, ahol nagyon jó ( szerintem ) könyvelő és bér, valamintt számlázó, felvásárlási jegy kezelő stb.program van, nem is drága. Ha érdekel a cím vagy a telefonszám az alábbi freemail címre várom a leved:  fenyvesjanosne@freemail.hu

fenyvesjanosne
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Könyvelő-, bérprogram

HozzászólásSzerző: zsuzsi_n@freemail.hu » kedd nov. 20, 2007 9:00 am

Sziasztok!

Tudnátok nekem is ilyen címeket küldeni! zsuzsi_n@freemail.hu

Köszi

Zsu

zsuzsi_n@freemail.hu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Könyvelő-, bérprogram

HozzászólásSzerző: Rózsa72 » kedd nov. 20, 2007 2:47 pm

Sziasztok!

 

 

Köszönöm szépen a segítségeket,aranyosak vagytok!

 Küldök emailt és szívesen elolvasom véleményeteiket!

 

Ha még bármiféle program eszetekbe jut, szívesen fogadom őket!

rozsa-ildiko@freemail.hu       vagy rozsaildiko@sanet.hu

 

        ildikó

Rózsa72
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Könyvelő-, bérprogram

HozzászólásSzerző: Bi.Monika » kedd nov. 20, 2007 3:46 pm

Ildikó és a Többiek!

Csak annyit szeretnék mondani, hogy nem kell félni a Windows alapú programoktól. Én 2006-tól tértem át a Dos-os programról, nagyon féltem az újtól, de sokkal jobb. Igaz, hogy kell benne egeret használni, de az nem sok, a folyamatos könyveléskor csak billentyűt használok - kiváltható az egér- így nem lassítja az adatrögzítést.

Listázásra pedig sokkal több lehetőségem van az új programmal, még excell-be is át tudom vinni az adatokat.

Szóval én nem bántam meg, hogy váltottam. Természetesen ez az én tapasztalotom, lehet, hogy másnak más a véleménye.-

Sziasztok

Móni 

 

Bi.Monika
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Könyvelő-, bérprogram

HozzászólásSzerző: Rózsa72 » kedd nov. 20, 2007 6:13 pm

Szia!

 

Kipróbáltam már pár programot, nekem picit lassúak voltak.

Van olyan cég ahol havi szinten 2000-3000 db számlát nem egyszerű felvinni, ha a kezemmel néha egerezni kell, így csak úgymond vakon a számlát nézve könyvelek, a kezem a billentyűt.

Szívesen megnézném és kipróbálnám!

Légyszíves az email-re küld el, mi ez a program és a demot letöltöm.

 

rozsa-ildiko@freemail.hu

 

köszönöm                    ildikó

 

Rózsa72
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Könyvelő-, bérprogram

HozzászólásSzerző: Rexel » kedd okt. 18, 2011 10:41 pm

Sziasztok!


A Windows-os bérszámfejtő és könyvelő programokat kis megszokás után könnyebb és gyorsabb használni, mint a DOS-osokat. Vannak cégek, melyeknek az ügyfélszolgálata plusz díjak nélkül átsegít a kezdeti lépéseken és még ingyenes oktatást is adnak. Példa:
http://www.armada.hu


info@armada.hu


 

Rexel
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:25 am

Re: Könyvelő-, bérprogram

HozzászólásSzerző: janisad » vas. nov. 01, 2020 5:10 pm

Sziasztok!

Használja valaki az Armada programjait? Kettős, pénztárkönyv, bér, tárgyi eszköz?
janisad
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:34 am


Vissza: Számvitel

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég