Sziasztok! Van egy egyesület, mely gyerekek oktatásával, kultúrális ismereteinekbővítésével foglalkozik. Néptáncot oktat gyerekeknek, meg különféle kézműves, hagyományőrző dolgokat. A gyerekek részt vettek egy fesztiválon, ahol bemutattak egy néptánc műsort. Erre külön szerződés készült - vállalkozási szerződés címen. Az egyesület számlát állított ki az eseményről.
Kérdés: ez most vállalkozási tevékenység, tehát TAO fizetési kötelezettségem keletkezik? Ha igen akkor például a népviseleti ruhavásárlást elszámolhatom vele szemben költségnek???
