Adófórum

Adózási és számviteli információk

Nőknek 40 év után..

Adatszolgáltatás

Nőknek 40 év után..

HozzászólásSzerző: katonaa@ks.hu » szer. nov. 17, 2010 8:26 am

Szerintem a mai világban a pasiknak sem okozna akkora nagy "érzelmi konfliktust", ha 40 év után nyugdíjba mehetnének, (az esetek többségében megúsznák az agyvérzést, vagy az infarktust) :-( az 50 éven felüliek elhelyezkedési nehézségei nemtől függetlenek!

 

katonaa@ks.hu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:21 am

Nőknek 40 év után..

HozzászólásSzerző: katonaa@ks.hu » szer. nov. 17, 2010 8:27 am

x

katonaa@ks.hu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:21 am

Nőknek 40 év után..

HozzászólásSzerző: kovalkata » szer. nov. 17, 2010 8:35 am

Sziasztok!

Szintúgy egyetértek valemelyest Szedlacsekkel, ugyanis mikor ezt bejelentették a sajtótájékoztatón és párommal néztük a tv-t, nekem is az volt az első reakcióm: "de miért csak a nők, ez igazságtalan."

Aztán elkezdtünk gondolkodni hogy vajon mi lehet ennek az oka. Én is arra a következtetésre jutottam, hogy tulajdonképpen a család ellátás miatt lehet ez, hisz azért valljuk be (tisztelet a kivételnek) a nők még a napi 8-9 órájuk után is dolgoznak, igaz otthon, de a háztartási munka az ő feladatuk és a gyereknevelés nagyobb része is. Véleményen szerint ezen nincs mit vitatkozni, ez tény, bár mondom vannak néha kivételek is. Szóval ha ezt veszem akkor a nőknek az a 40 év munka máris nemcsak 40 év munka, hanem több. Ilyen szempontból kénytelen vagyok elfogadni, bár bevallom, sajnálom a férfiakat is, amiért ezt nem terjesztették ki rájuk is. Hisz akár nő, akár férfi valaki, 60 éves kora után "már a kutyának sem kell". Legalábbis a tapasztalat ezt bizonyítja.

Üdv. Kata

kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Nőknek 40 év után..

HozzászólásSzerző: hvanna » csüt. nov. 18, 2010 7:18 am

 Sziasztok !

Köszönöm a hozzászólásokat .

Üdv:anna

hvanna
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Előző

Vissza: Adatszolgáltatás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég