Adófórum

Adózási és számviteli információk

Gk 500km/hó excel

Juttatások, költségtérítések

Gk 500km/hó excel

HozzászólásSzerző: olahneedit » pén. feb. 26, 2010 12:48 am

Örülök, hogy sikerült! Ügyes vagy!

Úgy megszoktam az éjszakázást, hogy most egyáltalán nem vagyok fáradt.

Úgyhogy nosztalgiázok egy kicsit. Ugyanis belegondoltam, hogy mit nem adtam volna az elektronikus bevallásért úgy kb. 8 évvel ezelőtt. Amikor is február 15-én délután úgy állított be hozzánk egy kedves barátunk, hogy hozta az anyagát....mentsem meg. Párommal jól elbeszélgettek, míg én "összerittyentettem" a bevallását, majd spuri a 30km-re lévő postára, ahol éjfélig még fel lehetett adni. És akkor még körmöltünk.

Ugyanez a barátunk idén is felfestett pár ősz hajszálat a fejemre, látszana is, ha nem lennék szőke.... Januárban rendes volt, elhozott mindent kivéve az M30-asát. Az áfa elment rendben, már az 53-as EV-s része is ki volt töltve, félreraktam. Pár nappal ezelőtt nézem a listámat, .....hívtam, hogy az M30-as......óóóóóó, hát ök most költözködnek, de igyekezni fog.  Ma (tegnap) délelőtt még nem taláta meg.  Mire délután háromra csak megjött faxon az igazolás. Úgy örültem neki, mintha legalább a lottó-főnyereményt nyertem volna meg----ősz hajszálakkal a fejemen persze.

Üdv, Jó éjt: Edit

olahneedit
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:17 am

Gk 500km/hó excel

HozzászólásSzerző: visiting » vas. feb. 28, 2010 11:18 am

azt hittem,csak nekem vannak ilyen "jó ismerőseim"...akiket még csak el sem zavarhatok,jó messzire.
visiting
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:11 am

Előző

Vissza: Juttatások, költségtérítések

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég