Adófórum

Adózási és számviteli információk

Mit gondol az Erőforrástárról?

Ezen a csatornán az oldal szerkesztői arról kérdezik a Fórumozókat, hogy milyen újdonságokat látnának szívesen az Adófórumon. A kérdésekre érdemben válaszolók bónusz pontokat kapnak, amelyeket szakmai kérdésekre, illetve termékvásárlásra fordíthatnak.

Mit gondol az Erőforrástárról?

HozzászólásSzerző: Tundike23 » pén. okt. 02, 2009 6:40 am

Tisztelt Szerkesztőség!

Nagyon jó ötletnek tartom. Bár én még csak most csatlakoztam pár napja a fórumhoz, így még letölteni nem töltöttem le semmit. Tervezem viszon, hogy a saját nyomtatványaimból fogok feltölteni, némelyikkel eléggé megszenvedtem, viszont átment már Apeh, vagy Tb ellenőrzésen és megfelelt. Remélem,hogy másoknak is sikerül velük segítséget nyújtani.

Üdv: Tündike

Tundike23
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:23 am

Mit gondol az Erőforrástárról?

HozzászólásSzerző: Nagyjulianna » hétf. okt. 05, 2009 8:00 am

A többi hozzászólóhoz kapcsolódva én is sokat használom az erőforrástárat.Köszönet érte.Volt amit nem tudtam letölteni, de próbálkozom.
Nagyjulianna
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Mit gondol az Erőforrástárról?

HozzászólásSzerző: mexen » szer. jan. 20, 2010 6:43 pm

Nagyon hasznos, de sajnos én sem tudtam feltölteni egy számviteli politika mintát. Pedig biztos sokan örültek volna neki.
mexen
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Mit gondol az Erőforrástárról?

HozzászólásSzerző: tothkornelia69 » szer. jan. 20, 2010 7:13 pm

Sebaj!

Ha elég élelmes vagy, majd pontokért osztogatod!

Reméljük ezek nem 2000 és 2001-es írományok, amik korábban terjedtek a fórumon (aktualizálni kell jótanáccsal ellátva!!!!!!!!!!!!) amit igen tisztességesen át kell dolgozni!

Üdv:Nelly

tothkornelia69
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Mit gondol az Erőforrástárról?

HozzászólásSzerző: mexen » szer. jan. 20, 2010 7:55 pm

Kösz a tippet, még kezdő vagyok. Egyébként 2009-es.
mexen
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Mit gondol az Erőforrástárról?

HozzászólásSzerző: Attilama » hétf. feb. 22, 2010 9:50 pm

Tisztelt Szerkesztőség !

 Nekem nagyon hasznos az erőforrás oldal, ezért rendszeresen fogom hasznákni. Most éppen járulékokról szereztem értékes információkat.

A használata szerintem viszonylag könnyű. Egyelőre még csak letöltöttem dokumentumot. Ez a funkció hasznos, hiszen az általános információk mellett így a gyakorlati megjelenés is megtekinthető.

Amit eddig menéztem hiteles volt, remélem a jövőben is találok megbízható dokumentumokat.

 Tisztelettel,

M.Attila

Attilama
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:24 am

Előző

Vissza: Bónusz pontok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron