Adófórum

Adózási és számviteli információk

étkezési utalvány és társaik

Juttatások, költségtérítések

étkezési utalvány és társaik

HozzászólásSzerző: szedlacsek » csüt. aug. 13, 2009 9:33 am

Ezért javasoltam a határozott időre szólóan történő szabályozást a munkaszerződésben, hogy a munkáltató megegyezési kényszer nélkül tudjon kimenekülni belőle.

 

Egy dolgozóra azért elég életszerűtlen önálló szabályzatot alkotni. Főleg, hogy szerintem az sem módosítható egyoldalúan a munkáltató részéről, ha a munkaszerződés hivatkozik erre a szabályzatra.

szedlacsek
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

étkezési utalvány és társaik

HozzászólásSzerző: szedlacsek » csüt. aug. 13, 2009 9:39 am

Esetleg az is megoldás, ha úgy fogalmaznak a mostani szerződésben, hogy az adómentesen adható mértékig jogosult kajajegyre, iskolakezdésire, stb.. Oszt ha megadóztatják, akkor máris okafogyottá vált az egész.
szedlacsek
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

étkezési utalvány és társaik

HozzászólásSzerző: validitas » csüt. aug. 13, 2009 9:43 am

Oké, de a törvény előírja - bár a munkaszerződésbe be lehet írni, de minden variációra a munkaszerződésben kitérni kissé körülményes lenne. A kérdező is ugye többféle szempontot vetett fel. És néhány a teljesség igénye nélkül: 

- mi van betegszabi esetén?

- mi van tört hónapokkal

- mi van, ha nincs olyan értékű utalvány - és évközi belépés

- mi van fizetésnélk.szabi, táppénz esetén

- mi van, ha felvesz még egy embert - vagy csak hosszú betegség, szabadság idejére helyettesítő személyt, ő is kap? Mennyit?

Szóval mindezeket a munkaszerződésben taglalni...

 

validitas
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

étkezési utalvány és társaik

HozzászólásSzerző: kriszta4 » csüt. aug. 13, 2009 9:47 am

Én adaba 4. sz. kérdésére válaszoltam, mi szerint azt kérdezte, hogy kötelező- e EV-nek szabályzat ...

konkrétan arra összpontosítottam, hogy egy EV. 1 szem alkalmazottal, mi a legegyszerőbb, és azért mégiscsak fel tudom mutatni, hogy "leszabályoztam" ... a munkaszerződésel, és komolyan mondom, tetszett az APEHnak ...  pedig itt több fő van.

Természetes ha bármi változás van, akkor módosítjuk a munkaszerződést közös megegyezéssel mint ahogy a szabályzatot is módosítani kell.

Szóval nekem ez az egyszerűbb, és főleg amiatt hogy erre már áldását adta a NAGYtestvér .  :-)

 

kriszta4
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

étkezési utalvány és társaik

HozzászólásSzerző: validitas » csüt. aug. 13, 2009 9:49 am

Az SZJA tv. 69.§ (1) e)  :

e) a munkáltató által valamennyi munkavállaló (e rendelkezés alkalmazásában ideértve a munkáltatóhoz a Munka Törvénykönyvéről szóló törvény előírásai szerint kirendelt munkavállalót is) által megismerhető belső szabályzat (pl. kollektív szerződés, szervezeti és működési szabályzat, közszolgálati szabályzat stb.) alapján - a c)-d) pontban foglaltaktól függetlenül is - ...

A többit nem idézem, de több dolgozó esetén elég érdekes lenne a egymás munkaszerződéseit valamennyi dolgozónak megismernie:-)))

 

validitas
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

étkezési utalvány és társaik

HozzászólásSzerző: adababa » csüt. aug. 13, 2009 9:51 am

a belépés napján, azaz ma át is adhatom neki, ill.a köv. hónapban pl. a hó eleji fizetéssel?

Milyen nyilvántartás kell hozzá, hogy átvette az utalványokat? Elég egy általam írt feljegyzés, aláírásokkal?

adababa
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

étkezési utalvány és társaik

HozzászólásSzerző: szedlacsek » csüt. aug. 13, 2009 9:54 am

Bármikor átadhatod. Elég egy feljegyzés, aláírásokkal.
szedlacsek
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

étkezési utalvány és társaik

HozzászólásSzerző: adababa » csüt. aug. 13, 2009 9:58 am

és ha úgy írjuk a munkaszerződésbe, hogy étkezési utalványt rendszeresen nem biztosít, ....vagy inkább hogy nem biztosít, arról a munkavállalónak magának kell gondoskodnia, és abba még belefér, hogy az idén mondjuk kap, jövőre meg lehet hogy nem.

ez így nagyon sántít?

adababa
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

étkezési utalvány és társaik

HozzászólásSzerző: szedlacsek » csüt. aug. 13, 2009 10:03 am

A munkavállaló magának nem tud biztosítani étk. utalványt.  Én egyelőre év végéig írnám bele a szerződésbe. Oszt majd lesz. ami lesz.
szedlacsek
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

étkezési utalvány és társaik

HozzászólásSzerző: kriszta4 » csüt. aug. 13, 2009 10:09 am

Én azt írnám be, amit Szedlacsek a 11-ben írt.

Szedlacsek!!!

Köszi az 5 letet !!!

kriszta4
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

ElőzőKövetkező

Vissza: Juttatások, költségtérítések

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron