Adófórum

Adózási és számviteli információk

Én már ezt nem értem

Juttatások, költségtérítések

Én már ezt nem értem

HozzászólásSzerző: kovalkata » csüt. ápr. 11, 2013 7:46 am

Szia Tica,
nos, akkor látom megtudtad a végeredményt, valóban, ettől tartottunk.
Nekem is csak rossz tapasztalatom van a nagynevű, sok embert alkamazó irodákról, ezt ki is fejtettem H.Imrének, csak végül töröltem, mert úgysem érti meg aki másként látja.
Pontosan úgy vagyok ahogy Te. Amikor egy kft-re ajánlok havi 15 ezer forintot, holott értékben havi 30-at kérnék érte el, már valóban én szégyellem magam, hogy idáig süllyedtem? De ahogy mondod, mindig van aki még ez alá is ígér! Felháborítónak tartom, hogy 1-2 ezer forintért az ügyfelek vakon az olcsóságot keresik, azt figyelembe sem veszik, hogy esetleg azért a plusz 1-2 ezer forintért mennyi minden pluszt ajánlok még nekik.
Ahogy mondod: erről ennyit :-((((
Üdv. Kata
kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Én már ezt nem értem

HozzászólásSzerző: 3HInfo » csüt. ápr. 11, 2013 8:08 am

Szia!
Igen, én is ezt érzem. Felelősséget vállalok a munkámért, az adóhatóságnál képviselem őket, stb. Mégis elviszik a sufni könyvelőhöz, aki nem ad számlát, nem vállal felelősséget, nem adja a nevét az egészhez és ha gond van, mossa kezeit. Már többször próbálkoztunk azzal, hogy ezeket felderíttessük a NAV-val, de azt mondták nincs rá apparátus és nem tudják megoldani. Szerintem ez röhej, csak nem akarnak tenni ezért. Pedig lehetne tenni és akkor előbb-utóbb az ügyfelek is belátnák, hogy jó dolog, ha a könyvelője jó!
Tica
3HInfo
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:17 am

Én már ezt nem értem

HozzászólásSzerző: kovalkata » csüt. ápr. 11, 2013 8:15 am

Pedig ez a Nav-nak is érdeke lenne. S az a baj, hogy mindig ezek a kóklerek ússzák meg. S amíg az ügyfél nem tapasztalja a saját bőrén, hogy olcsó húsnak híg a leve, addig nekünk nincs esélyünk.
Kata
kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Előző

Vissza: Juttatások, költségtérítések

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég