Adófórum

Adózási és számviteli információk

SZÉP kártya

Juttatások, költségtérítések

SZÉP kártya

HozzászólásSzerző: Szirony1 » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Szisztok!


Annak idején érdeklődtem itt is és kaptam egy két linket hol találhatok a SZÉP kártyára de azóta is semmi. Annyi csak a kérdésem (még most viccesen de kezdek egy kicsit morcos lenni) hogy találkoztatok-e olyan emberrel aki beszélt olyan emberrel aki hallottt olyan emberről aki látott olyan embert akinek sikerült 2011-ben SZÉP kártyát csinálnia illetve a vállalkozásbe bevezetni ezt a caffetéri elemet.


 


Kössz előre is Zsolt :)

Szirony1
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:21 am

SZÉP kártya

HozzászólásSzerző: kaloczy » csüt. szept. 29, 2011 1:31 pm

Szia!


Én pont ma kaptam a számlavezető bankunktól (MKB) egy egyoldalas tájékoztatást a kártyáról.


Egyenlőre még erősen korlátozott az igénybe-vételi lehetőség, és az is szállásköltséghez van kötve. Tehát ha fizetsz vele szállást, akkor fizethetsz kapcsolódó szolgáltatást is, pl. étterem, belépők, stb... De ezek - még egyszer hangsúlyozom, - csak akkor mennek, ha van szállás is a számlán.


Mivel nálunk a cafetéria-elemek közül kevesen szoktak üdülési csekket kérni, és azok az ideit már lekérték, én egyenlőre még nem mozdultam ez ügyben. Kivárok, hogy bővüljön a kártyához kapcsolódó szolgáltatási kör.


Egyébként mi a kérdésed?


Zsuzsa.

kaloczy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

SZÉP kártya

HozzászólásSzerző: Szirony1 » csüt. szept. 29, 2011 3:07 pm

Szia!


Köszönöm a reagálást nálunk az a baj hogy még elindítani se tudtuk mert a bank nem is tudott még tájékoztatást se nyújtani pedig benne van szolgáltatók listájában (K&H). A kérdés igazándiból arra irányult hogy van e olyan munkaadó akinek sikerült dolgozóinak SZÉP kártyát átadni 1-300 eFt kerettel mert a nyár lecsengett és sokan ebből akartak már a nyárra használni fel. Megjezzem lassan jön a síszezon.


Zs.

Szirony1
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:21 am

SZÉP kártya

HozzászólásSzerző: kaloczy » csüt. szept. 29, 2011 3:32 pm

Nyárra még működött az üdülési csekk. Szerintem botorság volt azt feltételezni, hogy egy ilyen újfajta dolog az első pillanattól széles körben működni fog.... Hiszen ugye a szolgáltatókkal - azaz a másik oldallal is - meg kell kötni a szerződéseket.....


Tapasztalatból mondom, az ilyen újdonságoknál legalább egy év, mire kezd a dolog szélesebb körben működőképes lenni. Én pedig nem vagyok hajlandó olyasmit rátukmáltatni a dolgozóinkra, amit nem tudnak még széles körben felhasználni.(Még ha nekem kevesebb munkám is lenne vele.)


Zsuzsa

kaloczy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

SZÉP kártya

HozzászólásSzerző: Szirony1 » pén. szept. 30, 2011 4:46 am

Szerintem a széles kör megvan csak ahogy gondolod nincs meg  a kitaposott öszvér amin battyogna  a nép anélkül meg mindenki mindenfele poroszkál és bizonytalan.


Kössz Zsuzsa a válaszokat

Szirony1
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:21 am

SZÉP kártya

HozzászólásSzerző: KovacsJ » pén. szept. 30, 2011 12:15 pm

KovacsJ
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am


Vissza: Juttatások, költségtérítések

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég

cron