Adófórum

Adózási és számviteli információk

Bérlista szükséges-e

Juttatások, költségtérítések

Bérlista szükséges-e

HozzászólásSzerző: Kiscsillag71 » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Sziasztok! A munkahelyemen házipénztárból történik a bérfizetés. Eddig az volt a gyakorlat, hogy egy havi bérösszesítő alapján írtam ki az összeget egyben és mindenki aláírta a saját bérpapírját külön-külön. Tehát mindenki által aláírt bérlista nincs. A kérdésem az, hogy kell-e ilyen bérlista és mit kell, hogy tartalmazzon? Mivel nálunk a bér titkos, az összeget nem szerepeltetném rajta. Azért vagyok meglőve, mert kézzel számfejtek, nem bérprogrammal, ezért nekem kell összeállítani a listát. Segítségeteket előre is köszönöm:Andi.
Kiscsillag71
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:18 am

Bérlista szükséges-e

HozzászólásSzerző: validitas » szer. márc. 31, 2010 2:55 pm

Szia Andi!

Minden dolgozó bérpapírjának egy példánya aláírva viszont nálad van gondolom. Az elég bizonylat a kiadási pénztárbizonylathoz. Nem muszáj egy listán lennie az összes dolgozónak, lehet külön-külön lapon mindenki, a lényeg, hogy alá legyenek írva a nálad lévő példányok is.

Üdv: Böbe

validitas
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Bérlista szükséges-e

HozzászólásSzerző: Bakosné » szer. márc. 31, 2010 3:02 pm

Szerintem összesítőnek kell lennie,különben honnan tudod, hogy mennyi a végösszeg amit ki kell írni, és egyeztetéshez is kell lenni listának, de aláíráshoz használható a bérlap.
Bakosné
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:25 am

Bérlista szükséges-e

HozzászólásSzerző: Kiscsillag71 » csüt. ápr. 01, 2010 5:06 am

Sziasztok!

Köszi a gyors választ. Olyan listám van, amin az összes bér rajta van, ez alapján írom ki a pénztárból, csak nem ezt írják alá.

Andi.

Kiscsillag71
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:18 am

Bérlista szükséges-e

HozzászólásSzerző: tevike » pén. ápr. 02, 2010 8:25 pm

Szerintem, az összesítő jó munkavállaló aláírás nélkül. De a pénztárban benne kell lennie az összes számfejtési lapnak is, amin a dolgozó átvette a fizetését.
tevike
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:18 am


Vissza: Juttatások, költségtérítések

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég