Adófórum

Adózási és számviteli információk

utazási.ktg.szla.nélküli elszámolása

Juttatások, költségtérítések

utazási.ktg.szla.nélküli elszámolása

HozzászólásSzerző: arvaine » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

 

Sziasztok!

Belföldi kiküldetési költség elszámolásával kapcsolatban szeretnék segítségeteket kérni.

Egyik dolgozónk belföldi kiküldetési költségelszámolását készítem és sajnos bajban vagyok, mert nem hozott a vonatjegyről és a metrójegyről számlát.

Mi számla alapján szoktuk csak elszámolni a tömegközlekedés költségeket, de most csak jegyeket hozott.

Azért vagyunk kínos helyzetben,mert az illető először volt kiküldetésben és nem figyelmeztettük arra, hogy számlát is hozzon.

Kérdéseim: Kifizethető-e csak a jegyek alapján részére az utazási költsége?

előre is köszi:Áné

 

 

arvaine
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:10 am

utazási.ktg.szla.nélküli elszámolása

HozzászólásSzerző: melcsi62 » csüt. márc. 04, 2010 11:49 am

Szia!  Szerintem, ha a belföldi kiküldetési rendelvényt töltitek és szerepelnek rajta a kiküldött által leadott jegyek (elszámolása) és az azért mennyiségét tekintve reális, akkor az nyugodtan kifizethető neki a kiküld.rendelvény alapján.

Üdv.

melcsi62
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

utazási.ktg.szla.nélküli elszámolása

HozzászólásSzerző: validitas » csüt. márc. 04, 2010 11:51 am

Szia!

Szerintem kifizethető most, csak töltsetek ki mellé belföldi kiküldetési rendelvényt. Azon rajta van, hogy hova, mi célból, mikor, stb. Fel lehet tüntetni a jegyeket, oda-vissza útra, a helyi közlekedés költségeit. A vezető tudja elrendelni, ill. utalványozni is a költségtérítést. Ha nincs ilyen nyomtatványotok, nyomtatványboltban is kapható.

Üdv: Böbe

validitas
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am


Vissza: Juttatások, költségtérítések

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég

cron