Adófórum

Adózási és számviteli információk

étkezési utalvány és társaik

Juttatások, költségtérítések

étkezési utalvány és társaik

HozzászólásSzerző: adababa » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

sziasztok!

tudom, hogy lerágott csont, szét is néztem, de nem leltem a kérdésemre választ.

A dolgozót 13-val alkalmazzuk, azaz a mai naptól. Augusztusra (erre a tört hónapra)  jár -e neki a 6000 ft-os étkezési utalvány, vagy csak részben, vagy egyáltalán nem?

Az ajándékutalvánnyal ugyanez a helyzet ( 3*7150ft), mennyit adhatok neki?Ezt a neten, vagy a postán  lehet rendelni, ill.megvenni? És létezik 7150 ft-os címlet?

A beiskolázási utalványra mit lehet vásárolni? Kabátot, tornacipőt, írószert, és egyéb ruházatot is?

nagyon köszönöm annak, aki megtisztel vele, hogy válaszol nekem,

adababa  

adababa
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

étkezési utalvány és társaik

HozzászólásSzerző: BBeus » csüt. aug. 13, 2009 8:53 am

Szia adababa!

Járhat neki, ha nálatok ez van a szabályzatban. Bármelyik változat lehetséges, tehát kaphat 6000-et vagy annak időarányos részét. Ezt a cégek a Cafeteria Szabályzatban szokták rendezni, hogy ki melyiket alkalmazza, de az a legfontosabb, hogy mindig ugyanúgy járjatok el. Tehát ha egyszer már kifizettetek 6000-et, akkor mindenkinek, aki később hasonlóan tört hónappal kezd, fizessetek ki egy egész havit.

Az ajándékutalványt általában ugyanattól a cégtől lehet venni, ahonnan pl. az étkezésit is beszerzitek. Nem tudom, hogy a többi munkavállaló nálatok hogyan részesül ebből, de itt mivel évente 3szor lehet, gondolom megvan, hogy mely hónapokban kapják a munkavállalók. Itt a részarányosság szerintem a logikusabb, mert végülis az étkezésit is - ha éves szinten nézzük - részarányosan kapja majd meg (tehát nem egy egész évit). Bár itt is a szabályzatra tudok hivatkozni, hogy hogyan szoktátok. Én úgy tenném, hogy pl.: februárban, júniusban és szeptemberben kapják a többiek, akkor ő már csak a szeptemberit kapja, mert a többinél még nem volt munkavállaló.

A beiskolázásinál igen ezeket is, meg könyveket stb..

Üdv: BBeus

BBeus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:23 am

étkezési utalvány és társaik

HozzászólásSzerző: adababa » csüt. aug. 13, 2009 8:58 am

 mi egyéni vállalkozóként még eddig nem készítettünk szabályzatot. Ez kötelező? Ha igen, hogy néz ki? Megpróbálok rákeresni a neten addig is.

A beiskolázásinál milyen könyvekre gondolsz?

adababa

 

adababa
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

étkezési utalvány és társaik

HozzászólásSzerző: adababa » csüt. aug. 13, 2009 9:07 am

megnéztem a szabályzatot, és tisztában vagyok vele, hogy nem lehet lemásolni a más által készítettet, vagy legalábbis nem célszerű, de legalább egy sémával valaki megdobhatna. Jelenleg 1 alkalmazottunk van, a mai naptól. És továbbra is megmaradt a kérdésem, hogy kötelező-e, vagy csak jó, ha van a cafeteria szabályzat?

köszönöm, adababa

adababa
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

étkezési utalvány és társaik

HozzászólásSzerző: validitas » csüt. aug. 13, 2009 9:11 am

Szia Adababa!

Nem feltétlenül Cafeteria szabályzatnak kell lennie, ha a munkavállalók nem választhatnak többféle juttatás közül, és minden munkavállaló egyformán kap. Pl. a vállalkozó úgy döntött, hogy étk.jegyet ad x Ft értékben meg 3 x kisértékűt minden munkavállalójának, akkor ezt lehet egy munkaügyi szabályzatban (vagy bármilyen belső szabályzatban) rögzíteni.

Ebben kell megírni azt is, hogy évközi belépő részarányosat kap-e, vagy teljeset. Törvény ezt nem szabályozza le, nektek kell eldönteni. Mert a hó közepén belépőnek is adhatsz teljes havit, a törvény csak a max.összeget szabályozza, meg adhatsz 3x kisértékű ajándékot is.

Az is  lényeges: a szabályzatban meghatározottakat minden munkavállalónak ismernie kell. Beiskolázási utalány beváltóhelyek és lehetőségek az utalvány kibocsátó honlapján fenn vannak, rá lehet keresni településre, kerületre, üzletekre. Pl. sodexcho honlapján, stb.

Üdv: Böbe

validitas
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

étkezési utalvány és társaik

HozzászólásSzerző: kriszta4 » csüt. aug. 13, 2009 9:12 am

EV-nek nem kötelező a szabályzat, semmi nem írja elő. Én a dolgozók munkaszerződésébe szoktam rögzíteni az ilyen juttatásokat ...  Volt is ellenörzésem, és tetszett az APEH-nek ...
kriszta4
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

étkezési utalvány és társaik

HozzászólásSzerző: adababa » csüt. aug. 13, 2009 9:16 am

közben akadt még kérdésem, ha a dolgozó betegszabira megy, vagy táppénzes állományba, akkor is jár neki igaz az étkezési utalvány?

köszönöm, adababa

adababa
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

étkezési utalvány és társaik

HozzászólásSzerző: adababa » csüt. aug. 13, 2009 9:20 am

és a munkaszerződésbe hogy rögzítsem ( mert ez jó ötletnek tűnik), mert oké, hogy most adom, de jövőre nem tudni mi lesz, mi hogy változik, fogja -e bírni a "kötlségvetésünk". Vagy esetleg akkor írunk egy munkaszerződés módosítást?

 

adababa
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

étkezési utalvány és társaik

HozzászólásSzerző: szedlacsek » csüt. aug. 13, 2009 9:22 am

Persze. Írtok egy módosítást. Vagy egyszerűen a mostani szerződésbe beírjátok, hogy az étkezési utalvány 6000 Ft/hó értékben 2009. december 31-ig jár. Akkor nem kell a dolgozó beleegyezése abban, hogy esetleg jövőre ezt kiveszitek belőle. (A szerződésmódosításhoz mindkét fél beleegyezése szükséges!) 
szedlacsek
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

étkezési utalvány és társaik

HozzászólásSzerző: validitas » csüt. aug. 13, 2009 9:29 am

Szia Kriszta4!

A munkaszerződésben való rögzítést én azért nem javasolnám - bár szabályozásnak, szabályozottságnak kiválóan megfelel -, mert  ez ugyan a munkavállalóknak nagyon is jó, de a vállalkozó dolgát megnehezíti. Ugyanis egy adózási környezet változáskor (mint pl. jövőre, amikoris a hideg étk.utalvány 54% SZJA+Tb terhet is kap) nem mondhatja a vállalkozó egyoldalúan azt, hogy nem ad étk.utalványt.

Munkaszerződés ugyanis mindkét fél beleegyezésével módosítható - főleg, ha a munkavállaló hátrányára történik.

Jelenleg az SZJA-tv. 69.§-a, ill. az 1.sz. melléklet 8.17 pontja (étk.utalvány) szerint kell lennie valamiféle szabályzatnak. Ugyanis ezek a juttatások akkor minősülnek természetbeninek, ha megfelelnek a 69.§ előírásainak, aholis az (1) c-e pontok írják elő a feltételeket, az e) pont pedig a szabályzatot.

Az étkezési utalványnál a 8.17 pont kifejezetten kimondja, hogy csak a 69.§ (1) c-e) pontoknak megfelelően juttatott utalvány adómentes!

Ha nincs valamiféle szabályzat, nem természetbeni juttatásról - és főleg nem adómentesről - beszélünk, hanem nem önálló tevékenységből (munkaviszonyból) származó jövedelemről, ami éppenúgy adó- és járulékköteles, mint a munkabér.

Üdv: Böbe

validitas
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Következő

Vissza: Juttatások, költségtérítések

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron