Adófórum

Adózási és számviteli információk

cafeteria juttatás

Juttatások, költségtérítések

cafeteria juttatás

HozzászólásSzerző: zagyiné » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Bevezetésre kerül a cafeteria rendszer, a dolgozók lenyilatkozták a választott juttatási formákból melyiket igénylik. Azt, hogy az utalványok beszerzését kitől fogom megoldani azt nem tudom . Hogyan határozom meg hogy kell-e közbeszerzési eljárást lefolytatni ( egybe kell-e számítani a juttatási formákat)? Közbeszerzés köteles-e ez a rendszer?
zagyiné
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

cafeteria juttatás

HozzászólásSzerző: Timci » csüt. feb. 26, 2009 7:50 am

Szia,

A 2003. évi CXXIX. tv. a közbeszerzésekről leírja, hogy kikre vonatkozik (22§) és milyen értékhatárok mellett kötelező lefolytatni a közbeszerzési eljárást.

Üdv,

Timci

Timci
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:19 am

cafeteria juttatás

HozzászólásSzerző: bbildi » hétf. márc. 02, 2009 6:06 am

 Szia,

lehet, hogy nem figyeltem, de miért kell közbeszerzés? akkora cég?

Ajánlom üss be a google-ba , hogy melegétel utalvány és kiadja az utalványkészítők nevét. Több van, a honlapokon meg tudod nézni a ktg-eiket. Van egy szolgáltatási díj (2%) és a Kiszállításért kérnek vmennyit, de mi együtt rendeljük az anyacéggel, s így nem kell fizetnünk. Ez bizonyos nagyságrend mellett ingyenes. Mi a Sodexho-tól rendelünk, 2 nappal a kihozás előtt kell átutalni az utalványok értékét.

Mindig pontosan, rendben küldték és sok helyen elfogadják. Mailben tájékoztatnak változásokról, íme, 2009. itt sztem fel is tudod Velük venni a kapcsolatot. vagy a @ elé azt üssd, hogy kapcsolat@sodexopass.hu

Fontos információ a rendelhető utalvány címletek változásáról:

A 2009. december 31-ig érvényes utalványok jelenleg megrendelhető címletei a következőek:

- MELEGÉTEL utalvány: 200 Ft; 300 Ft; 400 Ft; 500 Ft; 600 Ft; 1 000 Ft. 

- ENNI-KÉK étkezési utalvány: 200 Ft; 500 Ft; 1 000 Ft; 2 000 Ft.

- AJÁNDÉK utalvány: 400 Ft; 500 Ft; 1 000 Ft; 2 000 Ft; 5 000 Ft; 6 900 Ft.

- KULTÚRA utalvány: 200 Ft; 500 Ft; 1 000 Ft; 2 000 Ft. 

Amennyiben az aktuális címleteket tartalmazó megrendelő formátumra van szüksége, kérjük jelezze a koordinacio@sodexopass.hu e-mailcímen! A gyors ügyintézés érdekében kérjük, levelében hivatkozásképpen adja meg vevőkódját!

Üdülési csekket a NÜSZ-től (Nemzeti üdülési szolgálat) lehet rendelni, van egy formanyomtatványuk, a neten megtalálod, de kirendeltséget is biztos találsz a városodban, vagy közeli városban.

Nálunk internetutalványra is lehet szerződni, ha jól tudom, a szolgáltatókkal köt szerződést a cég (ezt csak az anyacégnél csinálják) ilyenkor be kell fizetniük az éves díjat, és a csekkekkel később számolnak el. HA érdekel utánakérdezhetek.

remélem segítettem vmit.  Üdv Ildi

 

bbildi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

cafeteria juttatás

HozzászólásSzerző: Berander1 » szomb. márc. 21, 2009 7:49 am

Szia! 

Az üdülési csekket érdemes telefonon előre lebeszélni, és akkor nem kell várakozni, ha mész érte az irodába, előre elkészítik neked.

Nálunk az internet szerződést mindenki maga köti meg a saját nevére a szolgáltatóval, és a dolgozó a saját nevére kiállított számlát nyújtja be a cégnek. 

A témához kapcsolódva: egy kft-nél csak az alkalmazottak vagy a tulajdonosok is részesülhetnek cafeteriában??

B.

Berander1
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:22 am

cafeteria juttatás

HozzászólásSzerző: zagyiné » csüt. júl. 23, 2009 1:20 pm

Én az egybeszámítás eseteire gondoltam, de már nem aktuális
zagyiné
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am


Vissza: Juttatások, költségtérítések

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég

cron