Adófórum

Adózási és számviteli információk

Mértéke,Jogossága

Juttatások, költségtérítések

Mértéke,Jogossága

HozzászólásSzerző: tothkornelia69 » pén. jún. 29, 2007 5:57 pm

Sziasztok!

Olvastam, még most sincs egyetértés az elszámolással kapcsolatban, és néhol mennyire elkanyarodott az eredeti problémától(lásd céges autó, stb elszámolása). Úgy tudom sem kollektív szerződés, sem egyéb szerződés nem térhet el a Munka Törvénykönyvében meghatározottaktól, kivéve azt az esetet,ha ez  a munkavállalót hozza ezáltal kedvező helyzetbe. Tehát a törvényben leírt ktgtérítés jár a dolgozónak.Véleményem szerint mindenképpen egy békés tárgyalás és egyezkedés a megoldás,hivatkoznék a felmerült kiadásokra és óvatosan céloznék az általad tudomásodra jutott jogszabályokra.A Munkaügyi Bíróságot kihagynám, egy későbbi munkavállalásnál esetleg hátrányt jelenthet, ha a leendő munkahely tudomására jut.

Üdv:Nelly

tothkornelia69
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Mértéke,Jogossága

HozzászólásSzerző: bobemama » pén. jún. 29, 2007 8:05 pm

Szerbusztok!

Először is! Nem túl jó javaslatok hangzanak itt el...

Pld:

 

„Véleményem szerint mindenképpen egy békés tárgyalás és egyezkedés a megoldás, hivatkoznék a felmerült kiadásokra és óvatosan céloznék az általad tudomásodra jutott jogszabályokra. „

 

 

„A Munkaügyi Bíróságot kihagynám, egy későbbi munkavállalásnál esetleg hátrányt jelenthet, ha a leendő munkahely tudomására jut. „

 

 

Ha egyszer az a szabály amit többen is idéztetek, leírtatok..

 

„nem térhet el a Munka Törvénykönyvében meghatározottaktól”

 

hogy lehet ilyeneket javasolni...??

 

 

 

 

 

Ezért tartunk ott, ahol tartuk! A munkavállaló, mindig féljen..? Pedig a Munkatörvénykönyve világosan előírja!

 

Úgy tudom, a TÖRVÉNY MINDENKIRE VONATKOZIK, akár munkavállaló, akár munkáltató!

 

Ti biztatjátok, hogy senki nem térhet el a Munkatörvénykönyvétől, s a másik szavatokban úgymond "ÓVATOSSÁGRA" intitek, - a bíróságot kihagynám, hátrányt jelent a következő munkahelyén... - stb.

 

Én világosan majdnem szó szerint ide (fentebb, 1./a,b.törvény) leírtam az ide vonatkozó jogszabályt. Ez az írányadó elsősorban.

Ha ettől eltérően kapja igenis forduljon a Bírósághoz.

Ha úgylátod, hogy igazad, igazatok van, akkor én keresnék egy jó ügyvédet, s s csoportos keresetet nyújtanék be.. ha a többi munkavállaló is így látja a helyzetet.

-Poczonyi- Kár, hogy feladta az egyéni vállalkozóit! Nem adok további tanácsokat, én mindent leírtam, ami segíthet.

Át kell nézni minden szerződést,  jogszabályt és az alapján dönteni.

Ha külföldi céggel állnál kapcsolatban, minden esetben az a mérvadó, hogy a működési engedélyt hol kapod, arra az országra vonatkozó szabályokat kell figyelembe venni, és az alapján kell könyvelni/könyveltetni, az elszámolási alapokat figyelembe venni. A külföldön keletkezett egyéb számlák sem számolhatóak el. Pl. szállás díj, terem bérlet, üzleti ebéd, stb. /Vállalkozóként persze az összes felmerülő költséget el tudod számolni: villany , víz, gáz, telefon, Internet, pályadíj,… stb. /Ha kinti bejegyzésű a működés, akkor a kinti szabály szerinti könyvelés az irányadó. Amit a kinti Ipar Kamarától beszerezhetsz, ugyanis ez egy nagyon bonyolult dolog, mindenkivel fel kell venni a kapcsolatot, nehogy valamit rosszul értelmezzünk. De, hogy melyik országban mit lehet elszámolni… ??!!! Mi a kocsit km-ként tudjuk elszámolni, azt sem a benzin számla alapján, mert az a szabály, hogy meg kell adni az autó adatait, útnyilvántartást, és az alapján megvan a norma, hogy átlagban mennyit fogyaszt stb. így, ami jár km-ként az, az üzemanyag norma+200 Ft. (egyéni vállalkozóként)Emellett elszámoljuk az autópálya matricát+ a mosatást, takarítást, javítást(számlával megalapozva). Mást nem lehet.

Hát ennyi! Nincs értelme vitatkozni ezen, csak azért, hogy beírhassak valamit.

Remélem tudtam segíteni !

Tisztelettel!

 

bobemama
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Előző

Vissza: Juttatások, költségtérítések

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég