Adófórum

Adózási és számviteli információk

Xml file hiba

Elektronikus bevallás

Xml file hiba

HozzászólásSzerző: carol » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Tisztelt Fórumozók,

kitöltöm a bevallást, a szokásos módon, elmentem, szeretném megjelölni elektronikus beküldésre. A szokásos módon kiírja, hogy a file titkosítása folyamatban van ..., de itt lefagy a program. Aztán kiírja, hogy xml.file titkosítóval van hiba. Mi lehet az oka? A 189-esek tanácsára már újratelepítettem a legfrisebb verziószámú abevet, de ugyanezt tapasztaltam. Tud valaki használható tanácsot adni?

Köszönettel, carol 

carol
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Xml file hiba

HozzászólásSzerző: mifer2 » pén. feb. 15, 2008 10:23 am

Szerintem a Java programodat kellene megnézni, hogy a frissítette - e magát, mert a titkosítás ezt a programot használja. Ha ez megfelelő, akkor az elérési útvonalat kellene megnézni és hogy az xml állományod létezik-e, nem törölted vagy törlődött véletlenül.
mifer2
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:10 am

Xml file hiba

HozzászólásSzerző: adotanacs » pén. feb. 15, 2008 10:50 am

Szia! Nekem olyan volt, hogy más néven akarta létrehozni, nem azt akié a bevallás volt. Próbálj a bevallásról egy másolatot csinálni és hátha azt átküldi. Ani
adotanacs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Xml file hiba

HozzászólásSzerző: Rya » pén. feb. 15, 2008 11:18 am

Szia! Nálam olyan volt, hogy kinyomtatva minden tökéletes. Majd titkosításnál más néven titkosított. Illetve ráírtam magamnak a név mellé, hogy arányosítással, majd nyomtatás, elküldés elött letöröltem, mégis evvel együtt titkosított. Hogy mi ment el? Nem a Javat használtam. Rya
Rya
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am


Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég