Adófórum

Adózási és számviteli információk

átíródik a felhasználónév

Elektronikus bevallás

átíródik a felhasználónév

HozzászólásSzerző: bartane76 » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Sziasztok!

Segítsetek nekem légyszíves!

Belépek az ügyfélkapun, és elküldök egy bevallást. Utána kijelentkezem majd másik felhasználónévvel ugyanezt teszem. Majd belépek a második felhasznlónév alatt az eBev-es szolgáltatásokhoz. És a másodjára bejelentkezett felhasználónév átíródik az előzőre.

Már sokmindent megpróbáltam, de hasztalan. Nemrég lett újratelepítve a gépem, talán valami beállítás lehet a gond?

Várom válaszotokat!

Köszönöm

Üdv. Zsuzsa

bartane76
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:17 am

átíródik a felhasználónév

HozzászólásSzerző: Berzsu » pén. jan. 18, 2008 10:40 pm

Szia Zsuzsa!

Az mit  jelent , hogy "...a másodjára bejelentkezett felhasználó név átíródik az előzőre".

Én is több névvel dolgozom. Amikor végzek egy bevallással, az ebeven  megnézem a nyugtát, kijelentkezem, de a Mo.Hu-n továbbra is ott marad a használt felhasználói név. Ilyenkor kilépek az internetből, majd vissza és tudok dolgozni az új névvel.

Lehet, hogy az én módszerem, nagyon dilettáns, de hátha akad valaki aki mond jobb ötletet.

Üdv.: Zsuzsa

 

 

Berzsu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

átíródik a felhasználónév

HozzászólásSzerző: Balázs70 » szomb. jan. 19, 2008 8:32 am

Szia

Miért kell több névvel dolgozni, nem a saját nevedben küldöd be a bevallást az állandó meghatalmazás alapján?

Balázs70
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

átíródik a felhasználónév

HozzászólásSzerző: adotanacs » szomb. jan. 19, 2008 8:37 am

Én is több felhasználói névvel dolgozom, nekem sincs problémám. Ani
adotanacs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

átíródik a felhasználónév

HozzászólásSzerző: erdoapolas » szomb. jan. 19, 2008 10:41 am

Zsuzsa! Hívd fel a 189-et, nagyon sok technikai kérdésre tudnak válaszolni.  Egyébként pár napja lett az az én gépem is újratelepítve, és semmi nem olyan mint előtte. Marcsi
erdoapolas
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

átíródik a felhasználónév

HozzászólásSzerző: Berzsu » szomb. jan. 19, 2008 1:19 pm

Szia Marcsi!

Nálam is volt a gépen módosítás /memória bővítés, mert nagyon lassú volt/, és letöltöttem a Windows frissítéseket, valamint az Int.Explorer 7-et. Azóta időnként mintha lefagyna minden, és idő kell, amíg újra hajlandó dolgozni. Te is tapasztalsz ilyeneket?

És miért van az, hogy amikor ide belépek, hiába megjegyeztetem a felh.nevet-jelszót, mindig újra kéri.

Üdv.: Zsuzsa

Berzsu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

átíródik a felhasználónév

HozzászólásSzerző: erdoapolas » szomb. jan. 19, 2008 3:01 pm

Szia Zsuzsa!    Nálam is így működött, állt, nem töltött, nem tudtam lapozni, vagy szétkapcsolt, olyan lassú volt hogy már nem is szívesen léptem a fórumba. Volt hogy írtam választ, a küldésre kattintás uzán elszállt, megint írtam ugyanígy jártam.

Nekem az informatikus bütykölgeti, feltette az Exp.7-et, valamivel jobb lett, másik fajta vírusírtót tettünk fel. Mi is most tapogatjuk a dolgokat.

Mozilla Firefox-ot javasolta, most fut mind a kettő, ha egyik helyen lassú megnyítom a másikat. A jelszó és felhasználói név ugyanaz mind a kettő helyen. Mindig kéri nálam is a nevet, jelszót, próbálj dupla kattintással ahol a névnek kell lennie, akkor behozza vagyis ott lesz, erre egyszer kattints és beírodik. A jelszó ugyanígy.  Remélem sikerül.   Marcsi

erdoapolas
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

átíródik a felhasználónév

HozzászólásSzerző: Berzsu » szomb. jan. 19, 2008 4:35 pm

Marcsi, köszi. Megnyugtattál - amikor valamit hülyéskedik a gépem lelki szemeimmel már látom a vírust....És sajna nekem nincs a közelben informatikus, akit ilyenkor nyaggathatnék.

Egyébként egy alkalommal a 189-en mondták, hogy töltsem le a Mozillát. Megpróbáltam, de ahogy töltögettem. egyszer csak olyan kérdést tett fel, hogy rögtön abbahagytam a letöltést. Az viszont meglep, hogy mindkettő futhat a gépen. Zsuzsa

 

 

 

 

 

 

Berzsu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

átíródik a felhasználónév

HozzászólásSzerző: Berzsu » szomb. jan. 19, 2008 4:36 pm

Nem, mindenkinek a saját nevén.
Berzsu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

átíródik a felhasználónév

HozzászólásSzerző: zsonita » szomb. jan. 19, 2008 10:24 pm

Szia Zsuzsa!

Amikor a legelső e-bevallásokat csináltam nálam is volt ilyen probléma, de a Mozilla Firefox teljesen megszüntette. Próbáld ki!

Üd: Zsonita

zsonita
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:18 am

Következő

Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég