Adófórum

Adózási és számviteli információk

Megújult eBev szolgáltatások

Elektronikus bevallás

Megújult eBev szolgáltatások

HozzászólásSzerző: kovalkata » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Sziasztok!

A tapasztalataitokra lennék kíváncsi a megújult eBev-vel kapcolatban.

A legfontosabb, hogy egyszerűen nem akar nálam rendnesen működtni. Órákig tart, míg erőlködik belépni egy-egy menüpont alá, aztán 95%-ban be se lép, hanem kiír valami olyasmit, hogy "Proxy server error". Az életemet is elunom, mire egy valamit meg tudok nézni rajta.

A másik: az összes eddigi vállalkozásomnak most újra le tudom kérni a folyószámla kivonatát, annak ellenére, hogy már réges rég elmentek az T182-es meghatalmázás megszűntetések!! Hogy lehetséges ez??? Hisz a megszűnt jogviszonyokkal a vissza is lett vonva az apehnél is a megbízás, amit a régi felállásban mindig láttuk is, hogy "mikor vették le rólunk az szóban forgó céget". Erre most ugyanúgy le tudom kérdezni a megszűnt jogosultsággal ezeknek a folyószámláját?! Hát ez valami nonszensz!

Üdv. Kata

kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Megújult eBev szolgáltatások

HozzászólásSzerző: adotanacs » kedd jan. 08, 2008 1:34 pm

Szia! Én még ma idáig se jutottam, már ha "igénybeveszem a szolgáltatást"-ra kattintok, akkor errort ír ki. Tegnap még egyszer be tudtam menni. Üdv. Ani
adotanacs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Megújult eBev szolgáltatások

HozzászólásSzerző: 3HInfo » kedd jan. 08, 2008 1:36 pm

Szia Kata!

Nem tudom, Te hogy vagy vele, de én egyáltalán nem tudok dolgozni a portállal. Beenged, de utána rögtön ki is rúg. A PROXY ERROR megjelenik nálam is.

Az APEH szerint olyan nagy a leterheltség, azaz olyan sokan vagyunk rajta, hogy nem bírja. Kérdésem csak az, ha mindenkit kidob, akkor ki vagy kik vannak rajta?

Három napja nem tudok rá fellépni még az a szerencse, hogy feladni lehet rá. Állítólag (APEH-es információ) holnap délutánra már jó lesz?!

A remény hal meg utoljára?!

Üdv

Kata

3HInfo
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:17 am

Megújult eBev szolgáltatások

HozzászólásSzerző: kohnmari » kedd jan. 08, 2008 1:38 pm

Sziasztok!

Tegnap egész délután estig nem sikerült belépnem az EBEV-be (Proxy Error), ma szintén nem sikerült még egyszer sem. Kata javaslata alapján holnap délutánig nem is próbálkozom.

 Üdv. Mari

kohnmari
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Megújult eBev szolgáltatások

HozzászólásSzerző: pseniko » kedd jan. 08, 2008 1:45 pm

Szerintem nyugodtan nevezhetnénk az ebev oldalt Proxy Error oldalnak. Néha sikerül belépni, már eljutottam odáig, hogy be tudtam írni kinek a folyószámláját kérem, de sajnos Proxy Error lett a vége.

Maga a kezelhetőség (ha tudnánk) is rosszabb mint az előzőé, szerintem az egyértelműbb volt.

Enci

pseniko
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Megújult eBev szolgáltatások

HozzászólásSzerző: kovalkata » kedd jan. 08, 2008 1:48 pm

Sziasztok!

Hát az igen érdekes, hogy azzal takaróznak, hogy sokan vagyunk rajta! Százezrével több könyvelő dolgozik idén január elején, mint tavaly december 20-ig??!! Érdekes, akkor ilyen promléma nem volt.

Ha valakinek mégis sikerül feljutnia, légyszi nézze már meg mit tapasztal a második kérdésemmel kapcsolatban is, mert az is teljesen kiakasztott.

Üdv. Kata

kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Megújult eBev szolgáltatások

HozzászólásSzerző: kovalkata » kedd jan. 08, 2008 1:49 pm

Szia Enci!

Pontosan ez az én meglátásom is. A menüpontokat is olyan szarul (már bocsánat a kifejezésért) szedték csoportokba, hogy a régi felállás sokkal egyszerűbb és kezelhetőbb volt.

Üdv. Kata

kovalkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Megújult eBev szolgáltatások

HozzászólásSzerző: madora100 » kedd jan. 08, 2008 4:04 pm

Másik fórumokon is mindenkiből dől a panasz az ebev miatt.
madora100
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:11 am

Megújult eBev szolgáltatások

HozzászólásSzerző: 3HInfo » szer. jan. 09, 2008 3:44 pm

Sziasztok!

Nagyon óvatosan és sok-sok türelemmel már fel lehet menni az EBEV-re. A héten elküldött bevallásaimból kettőnek sikerült kinyomtatni a nyugtáját. Utána a szokásos. Kértem két folyószámla-kivonatot,majd kirúgott a rendszer.

Nagyon finoman, óvatosan kell vele bánni.

Mindenkinek sok sikert!

üdv

Kata

3HInfo
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:17 am


Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron