Adófórum

Adózási és számviteli információk

LÁTTÁTOK !

Elektronikus bevallás

LÁTTÁTOK !

HozzászólásSzerző: viragmarta60 » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

2008.01.01-én nem csak mi dolgozunk , olvasunk tanulunk az APEH is !! Felkerült a honlapra egy csomó bejelentő nyomtatvány!! Márti
viragmarta60
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

LÁTTÁTOK !

HozzászólásSzerző: hordos » kedd jan. 01, 2008 4:41 pm

Szia! Sőt már neten is lehet küldeni belőle sokat, itt a várva várt nyomtatványok számának csökkenése! BUÉK hordos
hordos
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:17 am

LÁTTÁTOK !

HozzászólásSzerző: erdoapolas » kedd jan. 01, 2008 4:50 pm

Sziasztok! Reménykedjünk hogy a bevallási nyomtatványok is időben felkerülnek, lesz mit tanulnunk. Marcsi
erdoapolas
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

LÁTTÁTOK !

HozzászólásSzerző: Rozalinda » kedd jan. 01, 2008 5:06 pm

Jöttem!  Láttam!   Lőttem....

Én  ugy   gondolom,  ez  a  gépek  müve.  Előre  beprogramozták  a  küldés  időpontját, és  az  most jött  el.  Van  ilyen  nem????

A  szerver  automatikusan  láthatóvá  tette  számunkra  is  a  bejelentő  nyomtatványokat.

Egyébként  a   Hivatalnak  takarékos  költség gazdálkodást  kell  folytatnia. Nemde!!!   Mi  ki  tudjuk  számolni,  hogy  mennyi  a  piros  betüs  ünnep  bére, pótléka,    kétszeres.    Szóval  azon  a  néhány  rendszer  felügyelőn  kivül  biztosan  nem  dolgozott  senki.

 

Egyébként  itt  van a  várva várt  nyomtatvány  csökkenés.  Az  őstermelők  bejelentkezését  azért  nem  küldtem  el,  mert  ma  már  csak  eggyel  kérhetek  adószámot,  tegnap  még  kettővel  kellett.     Üdv  Rozalinda! 

Rozalinda
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am


Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég