Adófórum

Adózási és számviteli információk

Adatszolgáltatások 2007.évről

Elektronikus bevallás

Adatszolgáltatások 2007.évről

HozzászólásSzerző: hordos » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Üdvözlet minden kedves fórumozónak! Így a karácsony utolsó napján is boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!

Biztos mindenki látta, hogy az APEH még 23-án is frissítette a letölthető programjai számát , most már a 2008.év első napjaiban szavunk nem lehet, hogy míg más talán ünnepi hangulatban ünnepelt, nekünk illett volna januárra teljesen átnézni az Ő általuk ünnepekre szánt adatszolgáltatásról közzétett "kedves karácsonyi csomagját" és talán januárban már nem is kellene felvetődni bennünk azon kérdésnek nincs elég időnk mindenre, hiszen itt van ez a hosszú pihenő, mely időt -mint a kis diákoknak téli szünetre megkaptuk a házit- lehet mi lustálkodtuk el .  Nem ünneprontásnak szánom. Üdv: hordos

hordos
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:17 am

Adatszolgáltatások 2007.évről

HozzászólásSzerző: viragmarta60 » szer. dec. 26, 2007 6:18 am

Üdv hordos! Kösz a jó kívánságokat, ahogy látom az irónia ellenére (ha jól vettem ki a szavaidból) Te sem csak az ünnepi fő menűvel töltötted az ünnepeket. Mindig valahogy megoldunk mindent, talán ezért is érezzük úgy egyre többen aki e szakmában dolgozik, hogy időnként szeretne mást csinálni, de aztán valahogy mindig itt vagyunk. Addig nincs gond amíg a 2007.évi bevallások kerülnek fel és a munkáltatói teendőkről a tájékoztató, én a 2008. évire lennék kíváncsi, mert az egyénivállalkozók február 15-i határidő maradt, sőt a 0703-as is a társaságokra is, így ha nagy változás lesz, akkor erre lenne jó időben rákészülni. Szia Márti
viragmarta60
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Adatszolgáltatások 2007.évről

HozzászólásSzerző: erdoapolas » szer. dec. 26, 2007 6:38 am

Sziasztok!  Nagyon sokat fog változni az egész bevallási rendszer, lehet megint tanulni a már megszokott bevallási programokat. Egyes bevallások esetében lesz egy előlap, itt beállítható lesz hogy mely adózói körhöz tartozik, ha mindent bejelöltünk akkor csak azok a nyomtatványok jelennek meg amire szükségünk lesz. Aktív segítségek, példák bemutatása, de sorolni sem érdemes, lesz elég bajunk vele. No de mi ezt tanuljuk Karácsonykor, Szilveszterkor, nekünk ez jó szórakozás. Fel a fejjel, menni fog, eddig is megoldottuk, ezután is így lesz.

Ettől függetlenül további Kellemes Ünnepet kívánok mindenkinek!!! Marcsi

erdoapolas
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Adatszolgáltatások 2007.évről

HozzászólásSzerző: adotanacs » szer. dec. 26, 2007 8:27 am

Sziasztok! Ilyenkor azért egy kicsit megnyugszom, hogy nem csak én vagyok ilyen munkamániás. No nem a házimunkára gondoltam. További kellemes ünnepeket és együttgondolkodást kívánok. Ani 
adotanacs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Adatszolgáltatások 2007.évről

HozzászólásSzerző: SZESZE » szer. dec. 26, 2007 9:15 am

SZIASZTOK!

Én is boldog ünnepeket kívánok Mindenkinek!

Nem ide tartozik úgy gondolom, de azt szeretném kérdezni, hogy Ti hogyan tudjátok ill. tudtátok megoldani, hogyan fogadja el a családotok, hogy még most is dolgoztok? Mert nekem a Kedvesem nem bírta ki! Magánügy, de hátha tudtok valami tanácsot adni! Jó kis kérdés ugye?Nehéz a könyvelők élete az biztos, így is úgy is! Van olyan ismerősöm aki ilyenkor ünnepek előtt leteszi a tollat és majd ünnepek után veszi csak elő! Valahogy jobban csinálja mint én! február 16-án eltud menni a társával egy hétre Gyulára! Teljesen elvagyok képedve, de neki van igaza!

Köszönöm mindenkinek a kérdéseimre adott válaszokat, de ha nem IS kérdeztem, más problémájából is nagyon sokat 

Üdvözlet Mindenkinek, a dolgozóknak és a pihenőknek egyaránt!

SZESZE

 

h

SZESZE
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Adatszolgáltatások 2007.évről

HozzászólásSzerző: adotanacs » szer. dec. 26, 2007 9:58 am

Szia Szesze! Hát ugy 25év után már könnyebb, valamint  mi a hétköznapokon is együtt vagyunk, a család vállalkozásaiba egymásnak besegítünk. Üdv. Ani 
adotanacs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Adatszolgáltatások 2007.évről

HozzászólásSzerző: madora100 » szer. dec. 26, 2007 10:57 am

Szesze!

Az ismerősöd bizonyára elviszi magával Gyulára a HVG külön számait és azt olvasgatja. Készül a jövőre!!!!!!! A párja pedig a csinos lányokat nézegeti a medencében.........

Kellemes ünnepeket, s a fiatalok igenis menjenek szórakozni. Természetesen nem az olvasás örémét ecsetelgetem Ball Drop

madora100
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:11 am

Adatszolgáltatások 2007.évről

HozzászólásSzerző: validitas » szer. dec. 26, 2007 11:53 am

Szia hordos!

Először is kellemes ünnepet, boldog és sikeres új évet kívánok neked - és minden kedves fórumtársunknak.

Az adatszolgáltatásról csak annyit: örülök, hogy most végre már nem január első heteiben kell vadásznunk az után, hogy milyen nyomtatványokon kell a különböző dolgokat beadni, és vajon mikor jelennek meg az apeh honlapján.

De addig is szánjunk egy-két napot a pihenésre is, a munka megvár! (Szesze, lazíts te is egy kicsit, majd bepótolod januárban!)

BUÉK!!!  Böbe

validitas
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Adatszolgáltatások 2007.évről

HozzászólásSzerző: validitas » szer. dec. 26, 2007 11:54 am

Szia!

Azt szeretném megkérdezni - ha elárulod - hogyan lehet képet beszúrni, beilleszteni ide? Előre is köszi!

Böbe

validitas
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Adatszolgáltatások 2007.évről

HozzászólásSzerző: gyergyoiistvan » szer. dec. 26, 2007 11:55 am

Én már napokon belül indulok Gyulára szilveszterezni. A HVG különszám is velem lesz. Amikor van 5 percem, akkor előkapom és/vagy leülök a gép elé. A családom kezdi elfogadni a megszállottságomat. Igaz nekem valamivel könnyebb, mert a párom is szakmabéli, jóllehet Ő ilyenkor nem hajlandó munkával foglalkozni.

A titok a jó időbeosztásban és a meggyőzőképességben rejlik. Na meg tudni kell, hogy meddig feszíthető a húr.

Én azért kellemes pihenést kívánok mindenkinek! Próbáljatok meg kikapcsolódni!

Ui: Nem csak a fiatalabbak!

Üdvözlettel: Gyergyói István

gyergyoiistvan
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Következő

Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég