Adófórum

Adózási és számviteli információk

Adatszolgáltatások 2007.évről

Elektronikus bevallás

Adatszolgáltatások 2007.évről

HozzászólásSzerző: madora100 » szer. dec. 26, 2007 12:31 pm

Böbe! 

Az egérrel rákattintok a képre, kis fekete négyzetekkel kijelölődik a kép  és a szerkesztés gomb -másolás-sal kimásolom, majd beillesztem a szöveg után.  (persze nem tudok minden képet így idevarázsolni.) Nagyon béna vagyok a technikához, de most sikerült egy pár dolgot így elővarázsolni, s ennek nagyon örülök. Ha írsz priviben e-mail címet, akkor átküldök egy jó pár olyan képet, amit egészen biztos lehet másolni, majd illeszteni.

Present

madora100
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:11 am

Adatszolgáltatások 2007.évről

HozzászólásSzerző: madora100 » szer. dec. 26, 2007 12:38 pm

István!

Ha szilveszter napján is a HVG-vel foglalkozol, akkor az egyébként toleráns párod azt fogja Veled tenni, amit a kép illusztrál!

Out The Door

Egyébként érezd magad nagyon jól, s táncold el az alábbi elektric bugit. Nagyon boldog újévet Neked, s örülök a jelentkezésednek. Hiányoztál mindenkinek.

Electric

madora100
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:11 am

Adatszolgáltatások 2007.évről

HozzászólásSzerző: madora100 » szer. dec. 26, 2007 12:48 pm

Böbe!

Kipróbáltam a mostani, Istvánnak szánt képeket kimásolni. Sikerült és müködik. Kijelölöd az egérrel az Istvánnak írt teljes levelet. A szerkesztés gomb másolásával kimásolod. S valahova wordbe, beilleszted, s onnan csak a képeket másolod ki. (egérrel rákattintasz a képre, kis fekete négyzetek jelennek meg, felül a szerkesztés gomb másolás, s valahova lemented. ) Az Istvánnak írt levelemből nem sikerült közvetlenül csak a képet kijelölni.

madora100
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:11 am

Adatszolgáltatások 2007.évről

HozzászólásSzerző: gyergyoiistvan » szer. dec. 26, 2007 1:13 pm

Azért Szilveszterkor nem. De 5 napra megyünk. Na most mennem kell, mert az egész család rám vár!
gyergyoiistvan
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Adatszolgáltatások 2007.évről

HozzászólásSzerző: Napraforgó » szer. dec. 26, 2007 1:20 pm

Sziasztok! Boldog Ünnepet mindenkinek (így utólag)!  Hogy Te milyen ügyes vagy Madora! Csak ámulok... Nyomtatványok ide vagy oda, ezek a kis beszúrások legalább felvidítanak. Üdv:Napraforgó
Napraforgó
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Adatszolgáltatások 2007.évről

HozzászólásSzerző: SZESZE » szer. dec. 26, 2007 1:32 pm

Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm, aki próbált tanácsot adni! Tényleg tudni kell nemet mondani! Az időbeosztásom az a sok nem - könyvelői - munka miatt van, amit azt hiszik ezért a kis könyvelési díjért is el kell végeznem! De olyan vagyok, aki a vállára veszi a másik baját is!

Januártól megfogadtam, hogy befogok keményíteni, mert így én fogok oda jutni a sárgaházba! Nem fogok minden szóra azonnal ugrani, várja meg mindenki amikor tudok sgíteni! Ha nem akkor keressen más könyvelőt! Mert tényleg az egészségem - no meg a magánéletem - rovására megy ill. ment!

Úgyhogy próbálom úgy csinálni, ahogy Ti többen és akkor talán több szabadidőm is lesz!

Ismeretlenül is Mindenkit puszilok

SZESZE

 

 

 

SZESZE
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Adatszolgáltatások 2007.évről

HozzászólásSzerző: viragmarta60 » szer. dec. 26, 2007 3:18 pm

Szia SZESZE!  Erre a fogadalmadra célszerű lenne majd 2008.év végén visszatérni. Olvastam mindenkit, olyan jó volt olvasni, attól még hogy nem könnyű mindenki aki itt fórumozik szereti amit csinál és érdekli, több ilyen ember kellene. A Te írásodra már nem tudtam nem írni, aki olyan ember, hogy szereti más baját a nyakába venni szerintem csak akkor tud változni, ha "újra születik", hiába mérgelődik a kevés díj miatt, akkor is segít mert Ő ilyen, vagyunk még egy páran. De azért sok sikert hozzá , jó lenne ha Neked sikerülne ezt a fogadalmat betartani. Üdv: Márti
viragmarta60
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Adatszolgáltatások 2007.évről

HozzászólásSzerző: SZESZE » szer. dec. 26, 2007 9:30 pm

Szia Márti!

Hát igen Én is mindig megfogadom, hogy jövőre nem így fogom csinálni, de minden folytatódik mint az előző években! Nagyon igazad van, hogy mi ilyennek születtünk, mert nekem van egy gyerekem, aki szintén könyvel velem, de Ő már nem ilyen! Sokkal határozottabb mint én! Ő nem így csinálja és mégis mindenkivel szót ért, a vállakozóival is. Én meg majd leesik rólam a gatya, úgy segítek, nekem azt merik mondani, hogy neharagudjak, de nem tudnak fizetni most mert ez meg az! Én meg nem merem mondani nekik, hogy én is ebből élek, nekem is fizetnem kell mindenért és így már - nem akarok sírni - de csak azért könyvelek mert szeretek! De ha hiányoznak a kivonatok, hiába szólok nem hozzák, majd megüt a guta! De erről ennyit! Nagyon kevés az időm biztosan olvastad a legelső levelem és ez lett a vége! Nagyon fáj, de hát ez van, dolgoznom kell!! Ezért szeretnék változtatni, meg a könyvelési díjon is mert így nem jó! Remélem azért Neked nincs ilyen sok problémád, de nagyon remélem valahogy megfogom keményíteni a szívemet és a jövő évben talán elérek valamit úgy a magánéletemben valamint a munkámban!

Örülök Neki, hogy személyesen is válaszoltál a levelemre!

Üdvözöllek és további szép napokat és boldog új esztendőt kívánok   SZESZE

Remélem még találkozunk itt a fórumon!

 

 

 

 

 

 

SZESZE
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Adatszolgáltatások 2007.évről

HozzászólásSzerző: viragmarta60 » csüt. dec. 27, 2007 4:12 am

Szia SZESZE! Biztosan találkozunk a fórumon még. Azokkal a gondokat amit Te átélsz a könyvelők nagy tábora átéli, nekem is van sok könyvelő ismerősöm, aki azt kérdezi Te hogy csinálod, már megint nem fizetnek és nem hozzák az anyagot. 2005. november elején sokaltam be, összeállítottam a tarfia listát a 2006.január 01-től érvényes díjaimmal, a többlet teendőket, leírtam az addigi tapasztalataimat , a rám és az ügyfelekre vonatkozó kötelezettségeket egy csokorban egy levélben és mindenkinek elküldtem, kértem akire nem vonatkozik ne vegye magára , aki nem ért egyet a díjakkal , mert sokalja legyen ideje másik könnyvelőt keresni, elpostáztam. Eredményeként volt olyan aki azt hitte el akarom küldeni, mindenkivel le kellett külön-külön ülnöm megbeszélni, de tiszta vizet Öntöttünk a pohárba, a szó addig elszállt az írás megmardt ( 1 társaság sokallta és keresett mást, amit viszont én nem bántam , mert ha lehetett még látni rendeltlen céget látni , hát Ők jó példa volt erre). Azóta ez a levelem a régieknél a hivatkozási alap, ha már a második havi díjat nem fizetik, akkor kapnak egy felszólítást, egy fix határidővel, illetve ha valaki rendesen fizet és az anyagot nem hozza, akkor ezért kap felszólítást. Nehéz, mert rá kellett szoknom a sok munka mellett egy plusz levelezésre is, de nekem segített, eddig legalább is. Neked is hasonló szép napokat és Boldog, Boldogabb új esztendőt! Szia Márti
viragmarta60
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Adatszolgáltatások 2007.évről

HozzászólásSzerző: hordos » csüt. dec. 27, 2007 5:09 am

Sziasztok Mindenkinek! Köszönöm választ !

BUÉK! hordos

hordos
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:17 am

Előző

Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég

cron