Adófórum

Adózási és számviteli információk

Sürgős bevallás küldése

Elektronikus bevallás

Sürgős bevallás küldése

HozzászólásSzerző: SZESZE » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Sziasztok! Nem tudom van-e Valaki itt. Nagyon szeretném ha segítenétek. Próbálom a bevallásaimat elküldeni, de nem sikerül 90 - 92 %-nál olyan mintha lefagyna. Nem tudjátok mit csináljak? a 189-et sem került elérnem.   Nagyon köszönöm SZESZE
SZESZE
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Sürgős bevallás küldése

HozzászólásSzerző: SZESZE » vas. aug. 12, 2007 1:21 pm

Köszi, de már felvette a 189 és javítják a rendszert, Üdv. mindenkinek SZESZE
SZESZE
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Sürgős bevallás küldése

HozzászólásSzerző: markne » vas. aug. 12, 2007 5:17 pm

Szia, SZESZE!

Javaslom, hogy azért nézd meg, nem ment-e el mégis a bevallásod, mert én elég rendesen becsapódtam, nálam is leblokkolt úgy 98 %-nál, nem jelezte, hogy sikerült a feltöltés, és én anélkül, hogy a tárhelyen megnéztem volna, újra elküldtem. Igaz, elkövettem azt a hibát, hogy visszavontam a megjelölést, és egy újabb megjelölés után küldtem mégegyszer, de persze azt is csak azért tudtam megtenni, mert nem az elküldött státuszban volt, hanem az elküldésre megjelöltben. Ráadásul nekem nem is járulékbevallás volt, hanem egy 0771-es, fogalmam nincs, hogy ezt hogy kezelik. Majd holnap megpróbálok utánajárni, hogy önrevizióznom kell-e, vagy mit tudok tenni.

Természetesen én ezt nem azért írtam most, hogy pontot kapjak, csak most jólesett kiírni magamból a feszültséget. Remélem a TE problémád megoldódott!

Üdvözöl:         Rózsa   

markne
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Sürgős bevallás küldése

HozzászólásSzerző: Andrea567 » vas. aug. 12, 2007 5:30 pm

Szia,

szerintem próbáld megnézni a tárhelyen ténylegesen nem ment-e be. Ha igen és mégis mégegyszer "ráküldöd" ugyanazt a bevallást akkor azt nem fogják feldolgozni és a nyugtaletöltésnél az állapot oszlopban egy piros kör fogja jelölni.

Én sajnos jártam már így, mivel nem töltődött át a a küldés mappából az elküldöttek közé a fájl én meg azt hittem, hogy nem küldtem be...

Üdv,

Andrea

Andrea567
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Sürgős bevallás küldése

HozzászólásSzerző: M.Éva » vas. aug. 12, 2007 6:18 pm

Szia szesze! Ha kétszer megy el ugyanazzal a file névvel, nincsen gond, mert azt üzenik, hogy egyszer már megérkezett!Így biztos lehetsz benne! Üdv:Éva
M.Éva
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Sürgős bevallás küldése

HozzászólásSzerző: SZESZE » vas. aug. 12, 2007 8:08 pm

Sziasztok!  Mindhármótoknak köszönöm, hogy válaszoltatok. Megoldódott az ügyem és úgy ahogyan leírtátok, volt amit kétszer is elküldtem, sőt háromszor, megjelent a kerek piros kis jel. De van olyan bevallásom is ami hibát jelez, de hát majd holnap felhívom a javítást segítőket, mert nekem ez nem akar menni. Akárhogyan is nézem, nem találom a sok szám meg jel mellett, hogy hol a hiba. Azt mondták az ismerőseim, hogy nagyon rendesek is vannak a hivatalban, akik nagyon segítőkészek, kaptam is három telefonszámot. De hát próbálkoznom kell, mondogatom magamnak, hogy kitartás! Kislányok nagyon nehéz ez az újfajta bevallási mód, de nem is a mód, hanem ez az egész a felelősség meg minden. Nagyon örülök neki, hogy ide ezt leírhatom Nektek.  Kár, hogy itt csak úgy tudok beszélgetni Veletek, hogy pontot kell hogy kijelöljünk, nekem pedig mindig nagyon hamar elfogy. De azért van mindig kevés pontot a kérdésre. Jó lenne talán, ha néha  valaki szervezne valamilyen személyes fórumot is, ahol mindenki megbeszélhetné a problémáit. Mi jártunk Kistarcsára, egy olyan családias kis fejtágítóra ahol is a más problémájából nagyon sokat kamatoztattunk. De hát senkinek nincs semmire ideje és már nem hozzák össze. Nagyon kár! Na de nem szabad panaszkodni, örüljünk, hogy szép az élet és egészségesek vagyunk mindannyian.

Mindenkit szeretettel üdvözlök SZESZE Ha valaki megadná az email címét nagyon megköszönném, ott tudnánk csevegni.

SZESZE
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Sürgős bevallás küldése

HozzászólásSzerző: kohnmari » hétf. aug. 13, 2007 5:02 am

Szia Szesze!

A magyarország.hu-n még mindig ki van irva, hogy a nagy látogatottság miatt a rendszer túlterhelt, előfordulhatnak sikertelen tranzakciók. Nem Te voltál a hibás a többszöri beküldés miatt. Többeket érinthetett a dolog. Én még szombaton átküldtem a bevallásokat, csak egyszer "fagyott le", de még a kiválasztásnál. Az email címem a fenti nevem kukac externet.hu

Üdv. Mari

kohnmari
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am


Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég