Adófórum

Adózási és számviteli információk

bevallás javítása

Elektronikus bevallás

bevallás javítása

HozzászólásSzerző: SZESZE » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Sziasztok! 

Szeretném megkérdezni, hogy hibás 0708-as bevallásom van -  értesítettek, hogy nézzem meg a nyugtaletöltés menűpont kiválasztásával a hibát. A letöltés megvan, de nem tudom megnyitni. Hol tudom megnézni, hogy hol rontottam el.  Kérem segítsetek. Előre is köszi: SZESZE

SZESZE
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

bevallás javítása

HozzászólásSzerző: kaloczy » hétf. júl. 23, 2007 5:32 am

A jobb oldali kis ikont nem tudtad megnyitni?
kaloczy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

bevallás javítása

HozzászólásSzerző: erdoapolas » hétf. júl. 23, 2007 5:53 am

Szia!   Próbáld meg az értékesítési tárhelyen is, mert oda is jönnek üzenetek a hivatalból.

Az E-bev-ben a nyugtaletöltés után van egy jel, elvileg arra kell kattintani és akkor bejön a hibalista.

Még egy ötlet, hívd a 189-et, ők segítenek a technikai kérésekben. Marcsi

erdoapolas
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

bevallás javítása

HozzászólásSzerző: markne » hétf. júl. 23, 2007 10:11 am

Szia!

Elnézést, ha túlmagyarázom, de nem tudom, hol akadtál meg. A folyamat: bemégy az EBEV-be, rákattintasz a nyugtaletöltésre, kijelölöd az adózót és azt, hogy befogadott, hibalistával rendlkező nyugtákat kérsz, átmégy teljesen a jobbszélre, és ott a hibalista ikonja, amelyre rákattintva normál esetben megkell kapnod a hibalistát. Ha nem, akkor nem tudom, mi a probléma. Én most tettem egy próbát, mielőtt ezt leírtam, működött.

Üdvözlettel: Rózsa

 

markne
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

bevallás javítása

HozzászólásSzerző: kohnmari » hétf. júl. 23, 2007 1:09 pm

Szia SZESZE!

Az APEH honlapjára felkerült egy tájékoztató "Járulékbevallással kapcsolatos legfontosabb információk" címmel, benne van a hibalista letöltése, értelmezése bemutatóval egybekötve, hátha segít. Üdv. Mari

kohnmari
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

bevallás javítása

HozzászólásSzerző: SZESZE » kedd júl. 24, 2007 3:49 am

Sziasztok! Mindenkinek köszönöm a segítséget. Hát igen, eddig nem sikerült megtalálnom, azért mert a jobb oldalon lévő nyugtaletöltésnél kerestem nem pedig a bal oldalon lévő oszlopban. Jobban kellett volna figyelnem, de én sem láttam a fától az erdőt.

Most már csak azt kell kinyomoznom, mi a hiba. De így a segítségetekkel biztosan sikerülni fog, ha nem hívom a 189-et. Vagy ismét kérem a segítségeteket. Mindenkinek szép napot, jó nyaralást aki nyaral, jó munkát a dolgozóknak. SZESZE

SZESZE
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am


Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron