Adófórum

Adózási és számviteli információk

NEBIH reagálása a bevallásra

Elektronikus bevallás

NEBIH reagálása a bevallásra

HozzászólásSzerző: melcsi62 » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy megkapta-e már valaki a NEBIH-től az elektronikus bevallásával kapcsolatban a a "befizetéshez szükséges bizonylatokat??

" Köszönjük a kitöltését, az adatok hamarosan feldolgozásra kerülnek. A díj befizetéséhez szükséges pénzügyi bizonylatokat az adatok feldolgozását követően küldjük el elektronikus levélben.
A dokumentumok megérkezéséig szíves türelmét kérjük."

Nálam még egy ügyfélnek sem érkezett semmi..

Üdv.
melcsi62
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

NEBIH reagálása a bevallásra

HozzászólásSzerző: tepimail » pén. júl. 13, 2012 2:42 pm

Szia Melcsi! Nálam sincs ennél több mint amit Te is kaptál. Nem kapkodják el, lassan itt a hó vége és fizetni kell.
tepimail
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

NEBIH reagálása a bevallásra

HozzászólásSzerző: valterjozsefne » hétf. júl. 16, 2012 8:39 am

Szia Melcsi! Ezt találtam a NEBIH honlapján, ebből arra következtetek, hogy még várni kell az értesítésre.
Július 31. a felügyeleti díj első részletének befizetési határideje

Tájékoztatjuk ügyfeleinket, hogy a beküldött felügyeleti díj bevallásokat lezártuk, a bevallások alapján a NÉBIH megkezdte a fizetési bizonylatok előállítását, melynek elkészültéről minden bevalló a korábban megadott e-mail címre értesítést kap. A bizonylatok a bevallási felületre belépve tölthetőek le .pdf formátumban, illetve ezt követően kinyomtathatóak.Mária

valterjozsefne
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

NEBIH reagálása a bevallásra

HozzászólásSzerző: frivi » hétf. júl. 16, 2012 9:25 am

"Fizetési értesítőt" küldtek, 2 db-ot ( júliusi és januári befizetési határidőre).
Nem elég az utalás közleményébe az adószám, még az értesítő számát is fel kell tüntetni!
Ma reggel kaptam.
frivi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

NEBIH reagálása a bevallásra

HozzászólásSzerző: mazsi5 » hétf. júl. 16, 2012 10:38 am

Sziasztok! Na ha kell nekik az értesítés száma is az utalásra, akkor nálam felejtős, hogy 07.31-re át legyen utalva, hacsak holnapig (07.17-ig) nem küldik az értesítést, mert megyek szabira.

Hihetetlen, ez a kavarás ezzel az élelmiszerláncos adóval, már a bevallás se semmi.. a befizetés megint egy külön cirkusz.
A parlament 3 hónapig nyári szünetezik, de a szünet előtt 2-3 nappal beterjesztettek olyan törvény javaslatokat és törvény módosítási javaslatokat kisvállalkozók kedvezményeiről, bizonyos foglalkoztatottak járulékkedvezményeiről amit majd szeptembertől kezdenek el egyáltalán tárgyalni, de már úgy szajkózzák a médiában, hogy mekkora könnyítések, a kisvállalkozók terheinek mennyivel csökken a költségvetési terhe.. miközben ez még csak egy semmi jelenleg, de az ügyfelek és a munkahelyemen is a vezetők már azt várják, hogy mondjam nekik, mennyivel lesz az ő vállalkozásának kevesebb a... hogy a fene egye meg, a hülye könyvelő soha nem mehet szabira.

A munkahelyemen utalni is én utalok, holnapra kész vagyok az ÁFÁ-kal, most nyílna lehetőségem arra, hogy pár napot egybefüggően szabin legyek a júliusi bérszámfejtésig. Most meg arra várjak, hogy 31-ig vajon melyik napon fogják megküldeni azt az értesítést, amin szerepel a befizetéshez szükséges azonosító szám?

Üdv.
mazsi5
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

NEBIH reagálása a bevallásra

HozzászólásSzerző: garbo50 » hétf. júl. 16, 2012 3:12 pm

Nézzétek meg az e-ügyintézésnél, bejelentkezve, hogy a 7-es ill. 8-as pontra lépve, majd a pácienset kiválasztva, a bevallás legalján nincs e ott a letöltési lehetőség.
Én sem kaptam meg mindenkinek az email-es értesítőt, de ettől függetlenül a honlapon már letölthettem, más kérdés, hogy sokra már nem megyek vele, mert nálam is az Ocó általi állapot áll fenn:))
garbo50
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

NEBIH reagálása a bevallásra

HozzászólásSzerző: melcsi62 » hétf. júl. 16, 2012 8:20 pm

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat... ezzel az élelmiszerláncos adóval, annak bevallásával, befizetésével kapcsolatos véleményemet le sem írom... valóban hi-he-tet-len. Üdv.
melcsi62
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am


Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron