Adófórum

Adózási és számviteli információk

XML formátumu dokumentum megnyitása

Elektronikus bevallás

XML formátumu dokumentum megnyitása

HozzászólásSzerző: 494 » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Kérem szépen, segítsetek! Az ügyfélkapun számos dokumentum XML formátumban jelenik meg. Hogy tudom ezt megnyitni, megnézni? 
494
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

XML formátumu dokumentum megnyitása

HozzászólásSzerző: garbo50 » kedd jún. 22, 2010 10:28 am

Szia!

 

Visszatöltöd a gépedre, jobb egérklikk mentés másként, vagy hivatkozás mentése más néven. Útvonal ANYK - eküldés -kr - letöltött , majd a program adatok menü xml fájl megnyitása, vagy az olvasásra, vagy szerkesztésre, attól függ mit szeretnél vele.

garbo50
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

XML formátumu dokumentum megnyitása

HozzászólásSzerző: 494 » kedd jún. 22, 2010 4:47 pm

Köszönöm!!!
494
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

XML formátumu dokumentum megnyitása

HozzászólásSzerző: 494 » kedd jún. 22, 2010 5:16 pm

Jaj nagyon béna vagyok... De szerintem nem erre gondoltam amit írtál, megpróbáltam a leírásod szerint. Az ügyfélkapun ha megnéznék egy valamikor egy napon elküldött bevallást, akkor csak xml formátumban adja és azt nem tudom megnyitni....
494
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

XML formátumu dokumentum megnyitása

HozzászólásSzerző: garbo50 » kedd jún. 22, 2010 5:38 pm

Én is arra írtam, csak azt gondoltam, hogy odáig eljutottál, hogy kiválasztottad az ebeven azt a nyomtatványt amit meg akarsz nézni, amikor eddig eljutottál azután jön a jobb egérklikk.....

Nos akkor az eleje- kiválasztod az időszakot itt a megnézni kívánt nyomtatványt a a közepe táján van a letöltés, ott a kis zöld ikonra rákkattintasz, majd megjelenik ugyanúgy, mint a folyószámla, de nem pdf-ben, hanem itt is egy zöld kis ( no nem emberke) alakzat.ezután itt jön a klikkelés és a további amit az előző válaszban írtam.

 

Remélem sikerül, én már ezt többször csináltam, ha valamit meg akartam nézni. Sőt ha a szerkesztést választod ( adatok menű) még ujból javítva ( önellenőrizve ha kell) el tudod küldeni.

garbo50
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am


Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron