Adófórum

Adózási és számviteli információk

Ilyen sincs! Elfüstölt a gépem...

Elektronikus bevallás

Ilyen sincs! Elfüstölt a gépem...

HozzászólásSzerző: Bakosné » vas. máj. 30, 2010 4:13 am

Sziasztok!

Hát ettől félek én is!!

Minden együttérzésem a tiétek.

Üdv. Márti

Bakosné
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:25 am

Ilyen sincs! Elfüstölt a gépem...

HozzászólásSzerző: pseniko » hétf. máj. 31, 2010 6:08 am

Szép és kellemes napot mindenkinek! 

Az enyém sajnos nagyon .... ma hajnali kettőig dolgoztam, reggel mikor inditom a gépet .. SEMMI.  Teljes rendszerösszeomlás, állandóan újrainditja magát, pedig még a rendszer sem épült fel.

A tegnapi munkám veszett el, nem tudom megnyitni az előkészitett bevallásokat, nem tudom megnyitni az előkészitett beszámolókat.  Nem olyan nagy a vész, de most már tuti, hogy időben nem lesz meg.

Kellemes pánik hangulat uralkodik rajtam. Egy kicsit oda vagyok.

Tanulság: MINDIG  MINDEN  NAP  MENTENI  KELL KÜLSŐ HELYRE A FONTOS DOLGOKAT,  ÉS LEGYEN AZ EMBERNEK  MÉG EGY SZÁMITÓGÉPE.

Enci

pseniko
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Ilyen sincs! Elfüstölt a gépem...

HozzászólásSzerző: 494 » kedd jún. 01, 2010 5:41 am

Szia Enci! Ha valaki átérzi a gondod, akkor én igen... De szó szerint érzem. Mivel a gépem ami pénteken leégett, összehozott helyette még pénteken éjjel egy másikat a szerelő... De... Ugye a winyo szerencsémre nem sérült, de arról még tegnap este telepítgette a lényegeseket. És persze hétfőn és ma áramszünetet írt ki a démász 8-16-ig. Tegnap ilyenkor már nem volt áram, ma hátha csak vicceltek. Én huszonéve könyvelek, de még ilyen sosem fordult elő velem, hogy nem adom be határidőre a bevallást. Most megtörtént. Nem tudom mi lesz, de nagyon aggódom. Ahogy Te is írtad a tanulság: MINDIG MINDEN NAP MENTENI KELL A KÜLSŐ HELYRE A FONTOS DOLGOKAT, ÉS LEGYEN AZ EMBERNEK MÉG EGY SZÁMÍTÓGÉPE ++ ÉS LEGYEN AGREGÁTORA ÉS SZÜNETMENTES TÁPEGYSÉGE !!!!!!
494
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Ilyen sincs! Elfüstölt a gépem...

HozzászólásSzerző: pseniko » kedd jún. 01, 2010 7:00 am

Kitartás! Remélem nálad is, nálam is és mindenkinél Ok lesz, és az APEH is békénhagy minket e miatt. Enci
pseniko
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Előző

Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég