Adófórum

Adózási és számviteli információk

még mindíg NYENYI

Elektronikus bevallás

még mindíg NYENYI

HozzászólásSzerző: Pócsföldi » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

 

 

Sziasztok!

 

 

Már több ízben kérdeztem és kaptam Tőletek sok sok segítséget az ENYENYI-vel kapcsolatban ...sajno9s nekem még mindíg nem sikerült az adatbázisomat "sikeresen" feltölteni. Regisztrációs adatlap (3sz||meghatalmazás elküldve a visszaigazolást mgkaptam)ez előtt már egyszer aza datszolgáltatást felküldtem azon az ügyfélkapun keresztül ahol a 08 és egyéb bevallások adatszolgáltatások mennek fel.

Ez egy réi ügyfélkapus belépés. Az E nyenyihez ezt az e-mail címet nem fogadták el mert meglévőre már nem lehet újat regisztrálni"""....

Okmányiroda új mail cím regisztráció stb stb... mai napig nem kaptam mail címre visszajelzést a belepési jeszóról""||"...

 

 

Ma jött egy úgymond értesítés hogy a 03 sz adatlapot beregisztrálták /ONYF/ de ettől még mindíg nem tudok belépni????????????????!!!!!!!!!!! már kezdek beleőszülni ebbe az egészbe....

 

Vistont az adatbázisomat már egyszer leküldtem/igaz nem fogadták be/ de a programba nem  találok semmit hogy új exportot ezekután /esetleg ha végre valahára lesz belépési kódom jelszóm bármi/ hogy tudom újra EXPORTÁLNI elküldeni????

 

Segítségeteket újra megköszönöm mert most éppen a feladom stádiumban vagyok ...,ezt egyszerűen nem hiszem el ....

 

 

Köszönöm szépen Mi8ndenkinek

 

 

Üdv Viol

Pócsföldi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

még mindíg NYENYI

HozzászólásSzerző: Szirony1 » pén. máj. 28, 2010 8:41 am

Szia

Ha sok jelentenivalód van akkor kellemetlen de az egyszerűbb megoldás az ha a szervíz fül alatt karbantartás alatt kitörlöd az adatszolgáltatást ezzel törlöd az elküldött adatokatés és ha újra felviszed akkor nem fog tiltakozni hogy létező az adozó.

De ha sok az adatszolgáltatásod akkor utánanézek hogy tudod átvenni az adatokat
(ez még nem biztos de hátha van reá mód)

 

üdv Zsolt

Szirony1
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:21 am

még mindíg NYENYI

HozzászólásSzerző: gyorkosolga » pén. máj. 28, 2010 5:47 pm

Szia Viol!

Nézd meg a következő helyen a NYENYI bevallást. Ha sikeresen elküldted itt megtalálod:

ONYF - e-NYENYI- a lap alján Ügyfélkapus belépés - TAJ-számod - Feldolgozott eredmény 2009 év - továbbra kattintva   a megnyíló oldalon ott találod az ügyfeleidet ha sikeres volt az adatszolgáltatás.

Másik lehetőség a feltöltést az Egyszerűsített feltöltés címszó alatt végezted el?

Üdv. Olga

gyorkosolga
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am


Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég