Adófórum

Adózási és számviteli információk

Netlock Mokka regisztrációs kulcs

Elektronikus bevallás

Netlock Mokka regisztrációs kulcs

HozzászólásSzerző: bellu561 » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Sziasztok !

Még 2009-ben letöltöttem a Netlock Mokkát. Használtam is. Nem volt gond. Most 2010-ben ismét használni szerettem volna, de kiirta, hogy nem regisztráltam, igy a használati idő lejárt, tehát regisztráljak. Megtettem. Visszajött egy email, hogy a kérés feldolgozás alatt. 10 nap mulva reklamáltam, hogy a regisztrációs kulcs még mindig nem érkezett meg.

Erre a válasz az volt, hogy a hivatkozott számu ügy már lezárult, ezért egy új számon futtatják a reklamációmat. Felhívni őket nem lehet. Udvarias semmitmondó levelek jönnek az ismételt reklamációmra.

Hogy tudnám elérni, hogy megkapjam a regisztrációs kulcsot ? Egyáltalán hogy néz ki ? Nem az emai címemre kellett volna valami számsort küldeni ? mindjárt itt van a leadási határidő, és nem tudom a MÁK igazolást csatolni.

Kérek ötleteket mit tudok tenni.

Köszi Bella

bellu561
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:22 am

Netlock Mokka regisztrációs kulcs

HozzászólásSzerző: kaloczy » csüt. máj. 27, 2010 9:50 am

Szia!

Mikor először próbálkoztam, nekem is kiírta. Viszont ha az email-en, vagy amikor már csatoltad a dossziét a beküldendő anyaghoz, rákattintasz, simán megnyitja. 

Lényeg, hogy nem kell külön bemenni a Mokkába, hanem közvetlenül az igazolásra kell kattintani.

Zsuzsa

kaloczy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Netlock Mokka regisztrációs kulcs

HozzászólásSzerző: Szirony1 » csüt. máj. 27, 2010 10:36 am

Szia!

 

A Mokka programnak a csatoláshoz nincs semmi köze, csak annyi a funkciója hogy meg lehet nézni vele a letitkosított adatokat. Ha megkaptad a MÁK-tól a dosszie filet akkor azt nem muszáj a Mokka programmal megnyitni lehet rögtön az ANYK-val csatolni és küldeni.

Szirony1
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:21 am

Netlock Mokka regisztrációs kulcs

HozzászólásSzerző: condornemariann » csüt. máj. 27, 2010 2:37 pm

Szia Bella!

 

Ha sehogy nem sikerül a Mokka, akkor akár az e-Signót is letöltheted, annak is van ingyenes verziója

innen letöltheted:

https://srv.e-szigno.hu/menu/index.php?lap=eszig_letolt

 

üdv.

Mariann

condornemariann
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:25 am

Netlock Mokka regisztrációs kulcs

HozzászólásSzerző: kovacs.attilane » csüt. máj. 27, 2010 2:44 pm

Sziasztok! 

Én sem használtam az idén a Mokka-t, az emailból letöltöttem egy erre a célra nyitott könyvtárba, és onnan csatoltam. Fenn is vannak a cégek az IRM honlapon, megjött az igazolás, hogy informatikai szempontból rendben.

Ildi 

kovacs.attilane
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:11 am


Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég

cron