Adófórum

Adózási és számviteli információk

Hibajavítás

Elektronikus bevallás

Hibajavítás

HozzászólásSzerző: kovine » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

 

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, (ha valakinek volt már ilyen)hibalistát kaptam a ti segítségetekkel megfejtettem azt, hogy az APEH hivataltóból int.és nincs más teendőm. Öt bevallásról(0708-as)ról van szó. Egynél nem kellet széthuzni az excell táblát úgy közölték végig irva, négynél szét kellet húznom úgy volt a teljes kiírás, hogy nincs más teendőm. Mégis csak arról kaptam elfogadást amit nem kellett széthuznom az excellben a többiről még semmi.Lehet, hogy ezt később mégis csak később dolgozták fel?? 

Ha van rá tapasztalatatok, kérlek benneteket írjatok mit tegyek! Üdv.Juli 

kovine
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Hibajavítás

HozzászólásSzerző: escheuring@drotposta.hu » pén. márc. 23, 2007 5:34 am

Szerintem még nyugodtan várakozz, az APEH-ban sem mennek olyan gyorsan a dolgok. Ha végkép tudni szeretnéd, hogy hogy áll a bevallásod, hívd fel a feldolgozókat.
escheuring@drotposta.hu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Hibajavítás

HozzászólásSzerző: markne » pén. márc. 23, 2007 5:43 am

Szia!

Nekem a februári 0708-ról jóval  előbb küldtek elfogadó értesítést, mint a januáriról, szerintem lehet, hogy később kerülnek ezek  az említett bevallások feldolgozásra, de ha a folyószámlát lekéred, akkor képet kapsz róla, hogy melyikkel nem kell törődni tovább.

Üdv. Márkné 

markne
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Hibajavítás

HozzászólásSzerző: emese83@freemail.hu » pén. márc. 23, 2007 7:51 am

Szia!

 

Várj nyugodtan. Nekem küldtek hibaüzenetet a januári bevallásomról, amiben nem is volt hiba csak valahol a verziókkal csúszhattam el, elfelejtettem újra beküldeni, mire tegnap kaptam egy választ, hogy mégiscsak elfogadták a januárit és mégsem kell javítanom.

Ha meg úgy gondolod, akkor küldd el nekik kijavítva, vagy változatlanul (ha nincs benne hiba csak az ő rendszerük szenved valamiért) és másnem azért fogsz kapni hibaüzenetet, hogy kétszer küldted be.

 

Üdv.: Emese

emese83@freemail.hu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:10 am

Hibajavítás

HozzászólásSzerző: erdoapolas » pén. márc. 23, 2007 8:23 am

Szia kovine!   Ugyanezt kaptam én is, 0708 -as excel-ben olvasni tudom, hogy nincs más teendőm, végig van írva. Ez a februárra beküldött volt. 0758-ról egyről sem kaptam semmi visszajelzést.

0653-as-ról nem kaptam semmi visszajelzést, ám a folyószámlán fel van dolgozva.

erdoapolas
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am


Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég

cron