Adófórum

Adózási és számviteli információk

összerendelés

Elektronikus bevallás

összerendelés

HozzászólásSzerző: zolnailajosne » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Borzasztó egyszerű kérdéssel zavarlak titeket.Az idén először kell beadnom 0908A és nem tudom mi a hiba,de amikor megjelölöm küldésre sok-sok hibát ír ki,a 0908M -esre. nem jól rendelem össze?Megnéztem régebbi válaszokat is ,úgy csináltam ,de nem megy.. biztosan tudtok segíteni ..köszönöm!!
zolnailajosne
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:19 am

összerendelés

HozzászólásSzerző: adotanacs » szomb. jan. 09, 2010 6:47 pm

Szia! Először kitöltötted az M-et, majd az A első lapját. Utána a jobb oldalon fenn van sárga mezőben 1,2,3, majd zöld 1,2,3, és egy zöld pipa. Mind a háromra rákattintok, igy ellenőriz, összerendel. Próbáld meg, ha nem jó igy sem, írd meg mit ír ki hibának.  
adotanacs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

összerendelés

HozzászólásSzerző: gyorkosolga » szomb. jan. 09, 2010 9:39 pm

Szia!

Lehet úgy is, hogy  az A lapon kitöltöd a bevallási időszakot majd kitöltöd  az M lapokat, utána az A lapot kéred és elmented. Mentés után az Adatok menüpontban a Számított mezők újraszámolására kattintasz. Az A lapon megjelenik, hogy hány magánszemély érintett a bevallásba. Ekkor ha lekérdezed már nem hoz piros üzeneteket. 

Üdv. Olga

gyorkosolga
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

összerendelés

HozzászólásSzerző: zolnailajosne » vas. jan. 10, 2010 8:33 am

Nagyon köszönöm a válaszokat! Így csináltam,de mindig súlyos hibát jelzett.Letöltöttem újra az abevjava-t,az adózó nevét átjavítottam kicsiről nagy betűre és láss csodát elküldte ,most várom az elfogadó nyugtát!Mindenkinek szép napot!
zolnailajosne
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:19 am


Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég