Adófórum

Adózási és számviteli információk

ebevből letöltés

Elektronikus bevallás

ebevből letöltés

HozzászólásSzerző: kovacs.attilane » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Sziasztok!

2006-os bevallásokat szeretnék letölteni XML fájlként az EBEV-ről: Már vártam száz évet, kipróbáltam friss bevallással is, mindig csak azt írja, hogy "feldolgozás alatt" Nem működik a magyarorszag.hu vagy rosszul csinálok vmit?

Ildi

kovacs.attilane
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:11 am

ebevből letöltés

HozzászólásSzerző: pseniko » kedd dec. 01, 2009 8:39 pm

Légy türelmes szerintem, ha azt írja ki, hogy feldolgozás alatt, akkor előbb-utóbb lesz belőle valami. Van úgy, hogy órákat, vagy fél napokat kell várni a folyószámlára, vagy bevallásra.     Folyószámlát tudtam lekérni pár percen belül, úgyhogy a rendszer működik.  Enci
pseniko
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

ebevből letöltés

HozzászólásSzerző: melcsi62 » kedd dec. 01, 2009 9:59 pm

Működik a rendszer, mert most küldtem egy 09T1041-et és én is kértem adófszl-át..  Én viszont mióta most letöltöttem az újabb verziójú 09T1041-es nyomtatványt, egyszerűen nem nyomtatható ki..  két héttel ezelőtt simán kinyomtattam, amit küldtem.. Üdv.
melcsi62
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

ebevből letöltés

HozzászólásSzerző: szunyibea » csüt. dec. 03, 2009 2:56 pm

Én most csináltam, nekem ment. Nyomd a frissítés gombot többször. Ha így sem megy, lépj ki a rendszerből, majd pár perc múlva lépj vissza. Ha lejött mentsd a gépedre és az abevjava-ból nyisd xml. ként. Onnan tudod megnyitni mint rendes bevallás formátum. ( Feltétel még hogy az adott nyomtatvány telepítve legyen a gépeden, mert csak akkor tudja megnyitni.)

Bea

szunyibea
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

ebevből letöltés

HozzászólásSzerző: kovacs.attilane » csüt. dec. 03, 2009 6:20 pm

Köszönöm mindenkinek, végül is elvesztettem a türelmemet, de másnap estére már ott voltak. Még az is problémát okozott aztán, hogy abv formátumúak voltak a szükséges xml helyett (2006 éviek),de verziófrissítés után ezeket is meg tudtam nyitni.

Ildi

kovacs.attilane
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:11 am


Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron