Adófórum

Adózási és számviteli információk

Abevjava - nyomtatványok átmásolása

Elektronikus bevallás

Abevjava - nyomtatványok átmásolása

HozzászólásSzerző: pseniko » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Egy kis problémám akadt:  a "dolgozós" gépemen elszállt az internet, nem tudok csatlakozni sehová, és ma el kellene küldenem a járulékbevallásokat.  Az egyik gépemről, át kellene tenni az abevjava-ban szereplő nyomtatványokat a másikra.  Én próbálkoztam, de halvány gőzön sincs hogyan kell. 

Lehet, hogy estére már lesz net-em, de csak lehet, és avval sokat nem érek.  Segítsetek!      Enci

pseniko
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Abevjava - nyomtatványok átmásolása

HozzászólásSzerző: iza31 » pén. jún. 12, 2009 4:49 am

Szia Enci !

Ha van pen drive-od, floppy, vagy cd, akkor a következőket tudod tenni. Megnyitod az abev-ed, és rámész a szervíz-re, ott kiválasztod hogy másolás a mentés könyvtárból. Kijelölöd azokat az állományokat, amiket másolni akarsz, cél könyvtárként meg kell adni, hogy hova akarod másolni. Pen-drive vagy floppy, vagy cd.

Ha ezzel megvagy, akkor az internettel rendelkező gépeden a következőt kell csinálni.

Megnyitod az abev-et, szervíz, másolás a mentés könyvtárba, forrás könyvtár kiválasztása (pen-drive, floppy, vagy cd, ahova az előbb bemásoltad a nyomikat). Itt meg kell jelenni a nyomiknak. Kiválasztod őket és másol.

Remélem tudtam segíteni.

Üdv.

iza31
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:19 am

Abevjava - nyomtatványok átmásolása

HozzászólásSzerző: pseniko » pén. jún. 12, 2009 4:56 am

Evvel én is próbálkoztam, csak annyi a problémám, hogy egyetlen állományt sem tudok ott behozni. A cél könyvtárat is már kiválasztottam, de nem másol semmit.  Enci
pseniko
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Abevjava - nyomtatványok átmásolása

HozzászólásSzerző: pseniko » pén. jún. 12, 2009 5:02 am

Jó megoldás lehet-e az, hogy megtaláltam a küldendő nyomtatványokat  KR-kuldendo fájl-ba ezeket kimásolom és a másik gépen pedig a feltöltésnél megkeresem őket a pendrive-on és innen nyitom meg őket elküldésre.   Enci
pseniko
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Abevjava - nyomtatványok átmásolása

HozzászólásSzerző: pseniko » pén. jún. 12, 2009 5:11 am

Hál Istennek úgy néz ki a KR-es másolásom működik , a visszaigazolást is megkaptam, és be tudta azonosítani.  Enci

pseniko
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Abevjava - nyomtatványok átmásolása

HozzászólásSzerző: iza31 » pén. jún. 12, 2009 5:22 am

Szia Enci !

A nyomtatványokat akkor ezek szerint már kijelölted elküldésre? Elvileg pedig ott kellene lenni a listádban, küldésre megjelöltként.

Próbálkoztam az általad írt kr-es másolással, de nálam nem enged így másolni.

Üdv.

Iza

iza31
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:19 am

Abevjava - nyomtatványok átmásolása

HozzászólásSzerző: iza31 » pén. jún. 12, 2009 5:25 am

Szia Enci !

Látom, hogy sikerült. Örülök. Ügyes vagy.

Üdv.:

Iza

iza31
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:19 am


Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég