Adófórum

Adózási és számviteli információk

prop.usr.ds_scr' paraméter! hibaüzenete

Elektronikus bevallás

prop.usr.ds_scr' paraméter! hibaüzenete

HozzászólásSzerző: anit26 » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Kedves Fórumozók!

SOS segítségeteket várom !

Az abevjava program telepítése sikerült. A futtatáshoz szükséges letöltéseket is elvégeztem. A 0853-as bevallást kitöltöttem de nem sikerült küldésre megjelölnöm! Az alábbi hibaüzenetet kaptam:

Hiányzó vagy hibás prop.usr.ds_scr'paraméter!

A gépem Windows Vista op. rendszeres.

 

Várom segítségeteket! 

 

Ani 

anit26
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

prop.usr.ds_scr' paraméter! hibaüzenete

HozzászólásSzerző: markne » vas. feb. 15, 2009 4:41 am

A kérdés kétszer jelent meg, a másiknál küldtem választ, hogy meg kell nézni, hogy a Java Runtime környezet alkalmas-e az ABEV Java program kezelésére. A nyomtatvány letöltésénél található az ellenőrzési lehetőség.

Vagy az APEH honlapján a Gy.i.k-ben is van hasonló kérdés, ott választ kapsz arra, hogy milyen beállításon kell változtatni.

 

markne
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

prop.usr.ds_scr' paraméter! hibaüzenete

HozzászólásSzerző: paci661 » pén. márc. 20, 2009 7:33 pm

A következőket javaslom:

1, lépj ki a programból. Töröld az adat könyvtáradból (c: elhasználók"felhasználónév".abevjava könyvtárból a  "felhasználónév".enyk állományt. Indítsd újra a programot.

2, szerviz menü-->névjegy. Ha itt az indítási könyvtár sorban olyan szerepel hogy  C:Felhasználók elhasznalonevAppDatalocalVirtualStoreProgram Files akkor az AbevJavát úgy telepítetted, hogy nem kapcsoltad ki telepítés előtt a felhasználói fiókok felügyeletét. Ha ez a helyzet akkor először kapcsold ki a felhasználói fiókok felügyeletét (vezérlőpult-->felhasználók). Utána töröld az abevjavapath.cfg állományt (ez vagy a windows könyvtárban található, vagy az első pontban leírt .abevjava könyvtárban). Ha ezt nem törlöd, nem fogod tudni megváltoztatni újratelepítéskor a program telepítési útvonalát! Telepítsd újra a programot, a c:program filesabevjava könyvtárba.

3,  szerviz menü-->névjegy. Itt nézd meg a postakönyvtár útvonala (KRDIR) sort, sajátgéppel nyisd meg az itt leírt könyvtárat. A KR könyvtárnak tartalmaznia kell egy digitalis_alairas nevű könyvtárat, ha nincs ilyen, létre kell hoznod.

paci661
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:22 am


Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron