Adófórum

Adózási és számviteli információk

Ért. teáor/szk.konv.

Elektronikus bevallás

Ért. teáor/szk.konv.

HozzászólásSzerző: Merinosz » vas. feb. 08, 2009 8:19 am

Sziasztok!

Engem ebben az egész "levelezésben" csak az bosszant, hogy akikről már beküldtem az átforgatás lejentését, pl: január 28-án, - és még nem dolgozták fel - (megnéztem a törzsadatokban) azt  02.07-vel felszólítják, hogy küldje be...

Újra nézhetem át, hogy kinem küldtem be és kinek nem... Fejetlenség felsőfokon, bezzeg a mi elmulasztunk, vagy nem küldünk valamit 500 e Ft bírsággal fenyegetnek... Agyrém...

Üdv

Merinosz
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

Ért. teáor/szk.konv.

HozzászólásSzerző: ettrade » vas. feb. 08, 2009 9:55 am

Sziasztok! Nos nekem már csak azzal van problémám, hogy azok a cégek akik tavaly módosították a társasági szerződéseiket, és már az új besorolást a cégbíróságnál feldolgozták, most mi a fenének jelentgessen, meg mit? SZóval most már én sem tudom mi a teendő. Tovább küldtem nekik az értesítéseket aztán mostmár bogarásszanak Ők is egy kicsit, mivel én most csak a 0908-asokkal vacakolok két napja! Nem árt néha a cégeknek is egy kis munkát átpasszolni, mert meg vannak róla győződve, hogy ha valaki hülye az csak a könyvelő lehet!

Üdv.

ettrade
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Ért. teáor/szk.konv.

HozzászólásSzerző: vorosgem » vas. feb. 08, 2009 11:04 am

Sziasztok!

Tök csoda, egyik cégem teljesen rendben van, igaz cégbírósággal rendeztük. A másikat meg módosítottam, kinyomtattam az e-cegjegyzekben mi van, meg a törzsadatokat az ebevben, és persze a apeh honlapon lévőt is. (persze semmi összhang apehon belül sem).

Beírtam az újakat, a régiket meg remélem törlik. 

vorosgem
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Előző

Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég