Adófórum

Adózási és számviteli információk

Az új ABEVJAVA

Elektronikus bevallás

Az új ABEVJAVA

HozzászólásSzerző: winzol » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Szép jó reggelt mindenkinek!

Nagyszerű ez az új program, csak felhasználói szempontból vissza a kőkorszakba.Szerintem, bár lehet hogy én bénázok!!!

Olyan kollégát keresek aki már készített vele jan .hórol 0908-ast,Ha lenne kedves, leírná lépésről lépésre az új ABEV használatát, /mint pl az összerendelés menete stb/ onnan, hogy a saját bérmenüből átexportálásra került az állomány, mert addig én is eljutottam. 

 Jelentkezzen aki a TENSOFT ügyviteli rendszert használja, elérhető vagyok a 30/6069224 telefonon, visszahívom.

 Szép napot mindenkinek.Winzol

winzol
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Az új ABEVJAVA

HozzászólásSzerző: ami4499 » csüt. feb. 05, 2009 11:05 am

Szia!

összerendelés menete:Bal oldalt fent adatok fület megnyitod ott kiválasztod a számított mezők ujraszámítása fület, ráklikkelsz és kész.

Ami

ami4499
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Az új ABEVJAVA

HozzászólásSzerző: peter.maria@axelero.hu » pén. feb. 06, 2009 9:20 am

Sziasztok!

Tudtok-e nekem tanácsot adni abban, hogy miként lehet kitörölni a fölösleges M nyomtatványokat az abevjava-ból. Annyira zavaró, hogy nem látom tisztán a már az A-ra összevont nyomtatványokat . Persze először bénáztam és többszörösen átadásra került a bérprogramból az Abevjava-ba a dolgozók M-es nyomtatványa. Ha már össze van vonva az A-ra, akkor is látszik a dolgozónkénti nyomtatvány a listában, vagy csak akkor látom, ha már megnyitottam az összerendelt példányt?

 

Marcsi

peter.maria@axelero.hu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Az új ABEVJAVA

HozzászólásSzerző: KovacsJ » pén. feb. 06, 2009 9:33 am

Szia törölni szerviz - másolás - törlés Zsuzsa
KovacsJ
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Az új ABEVJAVA

HozzászólásSzerző: erdoapolas » pén. feb. 06, 2009 9:38 am

Szia Marcsi!

Gyakorlatból nem tudom, de ezt olvastam, valaki kérdezte, és ezt a választ kapta. Próbáld meg, ha sikerül jelezd, talán más is van ebben a helyzetben.

Ha véletlen több lap van összerendelve az A-hoz üresen. A nyomtatványoknál megnyítni az M-est, mellette van a megjelenített nyomtatvány törlése.

Ez volt a válasz, remélem jót írtak. Üdv.: Marcsi

erdoapolas
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Az új ABEVJAVA

HozzászólásSzerző: peter.maria@axelero.hu » pén. feb. 06, 2009 10:13 am

Köszönöm Zsuzsa, sikerült rendet tennem a listában. Marcsinak is köszönöm a segítséget. Arra az esetre valóban az a megoldás, hogy a többlet M-es nyomtatványt a megnyitott kötegen belül tudom törölni.

Marcsi

peter.maria@axelero.hu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am


Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég