Adófórum

Adózási és számviteli információk

JAva használata

Elektronikus bevallás

JAva használata

HozzászólásSzerző: picur76 » csüt. feb. 05, 2009 12:13 pm

Szia,

most már kerülget a sírás...

Áttettem minden jobb oldalra, OK, után kapcsolat ügyfélkapuval, nyomtatvány megjejölése, hibátlan, titkosítás után kiírja: nyomtatványszám/adószám/név/kb tíz számjegy

Postálon mikor keresem, akkor csak kódosak vannak fenn, ilyen sok számjegyes kiterjesztéssel továbbra sem...

picur76
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

JAva használata

HozzászólásSzerző: adotanacs » csüt. feb. 05, 2009 12:43 pm

De visszavontad őket az ügyfélkapuról?
adotanacs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

JAva használata

HozzászólásSzerző: garbo50 » csüt. feb. 05, 2009 1:18 pm

Csak hangos gondolkodás: nem lehet, hogy a maszkolásnál a sorrend nem jó?- Ani neked mi volt a sorrended, mikor megjavult?

Nekem ez van beállítva: nyomtatvány neve- név - adószám- bevall.időszak kezdete- vége

Próba szerencse, csak ne ríjál:)))

 

Üdv.

garbo50
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

JAva használata

HozzászólásSzerző: adotanacs » csüt. feb. 05, 2009 1:33 pm

Én nem tudtam hogy bármit is be kellene állítani és amikor kitettem a kapura egy sokjegyü számmal és kr. ezzel volt csak azonosítható, majd megtudtam hogy állítani kell, mindent áttettem a jobb oldalra egy kivétellel, talán az adóazonosítót nem. Nekem is azok vannak a jobb oldalon mint Neked.
adotanacs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

JAva használata

HozzászólásSzerző: adotanacs » csüt. feb. 05, 2009 1:41 pm

Most visszakerestem amin még az átállítás előtt gyakoroltam, visszahivtam, most ujraküldeném, nem írja át a filenevet, továbbra sem azonosítható.

Tehát az ujraküldésnél hiába van uj beállítás, marad a régi filenév, csakis az uj elkészített nyomtatványoknál lesz jó sajnos.

Szerintem most már a megoldás csak az lesz a kapun kinnlévőkkel, hogy mind visszahívod és amikor tudod kit jelöltél ujra küldésre egyenként elküldöd.

Ahhoz én nem értek, hogy esetleg lehet-e a régi file neveket kitörölni, hogy ujat adjon neki az uj beállítással.

Utólag okos az ember, hamarabb kellett volna Picur Neked megnézni hogy mi a helyzet kinn a kapun. Én is ugy jöttem rá, szerencsére időben,  hogy itt valami nem stimmel. Üdv. Ani

adotanacs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

JAva használata

HozzászólásSzerző: picur76 » pén. feb. 06, 2009 4:52 am

Sziasztok,

köszönöm mindenkinek a segítséget, most működik, de az összes bevallást újra kell csinálnom, ki tudja miért? (Mert még ki sem jelöltem őket küldésre). De legalább működik, én maszkoltam, csináltam mindent, de úgy néz ki, az egyetlen segítség, az új telepítés volt, de még magát a JAVA-t is!

A férjemék cégénél a programozó ugyanis azt mondta, hogy maszkolni a szoftvernek kéne helyesen, de a JAVA-nál gyakran van gond, ilyenkor installálás segít. Nekem segített...

De mondhatom, nem vagyok jóban a progival, semmivel nem tűnik sem okosabbnak, sem segítőkészebbnak, mint a régi kis Abev... Ugyanúgy nem hozza be küldéskor, ugyanúgy nekem kell visszakeresni, szóval ugyanott vagyok...

Hát mindegy, éljen az APEH, és annak egész számítógépes kis csapata!!!

Még egyszer köszönöm, és jó munkát mindenkinek!!!

Picur

picur76
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

JAva használata

HozzászólásSzerző: jenny551 » vas. feb. 08, 2009 3:17 pm

Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy újra regisztrálni kell-e az ügyfélkapun az abevjava miatt? Ha simán bejelentkezek akkor elfogad, de ha bevallást akarok küldeni újra regisztráltatni akar. Hogy is van ez? Üdv Jenny
jenny551
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:22 am

JAva használata

HozzászólásSzerző: hvanna » vas. feb. 08, 2009 3:25 pm

 

Szia !

 Nem kell az ügyfélkapun iujra regisztrálni, a tegi felhasználói nevet és jelszót kell használnod. 

hvanna
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

JAva használata

HozzászólásSzerző: jenny551 » vas. feb. 08, 2009 3:55 pm

Köszönöm, sikerült.
jenny551
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:22 am

Előző

Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég