Adófórum

Adózási és számviteli információk

nyomtatás és abevjava

Elektronikus bevallás

nyomtatás és abevjava

HozzászólásSzerző: berisolya » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Sziasztok! Segitsetek megoldani, nyomtatási problémáim vannak. Valamit biztosan nem jól állitottam be, mert a 0865 java-s változatát nem tudom nyomtatni. Valami irtózatos méretben nyomtat, talán A2, ha van ilyen. 

Köszönöm Orsi

berisolya
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:17 am

nyomtatás és abevjava

HozzászólásSzerző: Fuxplusz » kedd feb. 03, 2009 6:22 am

Szia Orsi!

Nekem is hasonló gondjaim vannak, semmiféle megoldást nem találtam még rá. A programozó, aki a könyvelő programot telepítette a gépre, azt mondta, hogy több helyen gond, megoldás az új nyomtató. Én ezt nem akarom elhinni, hiszen én kb. 2 éves nyomtatón dolgozom, nem hiszek abban, hogy az új megoldja gondjaimat.

Tehát a hiba általános, én nyomozok tovább, újabb infó esetén itt jelentkezem.

 

Szép napot!

Márti 

 

Fuxplusz
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

nyomtatás és abevjava

HozzászólásSzerző: garbo50 » kedd feb. 03, 2009 11:46 am

Szia!

 

Azt próbáltad, hogy nyomtatás előtt kiválasztod a nyomtatási kép funkciót, majd rákattintasz a nyomtatásra? Ekkor kihozza a nyomtatód beállítási lehetőségeit, a nevét (pl hp...) azt hogy A/4 -es lapon nyomtassa, csak fekete nyomtató patron... stb. Itt próbáld beállítani az ideálisat.

 

A másik lehetőség szintén itt adott a nyomtatási képnél ( de lehet ez a főablakon is ) hogy file-ba  nyomtatás , akkor valószínű a gépedre menti a megadott útvonalon egy képformátumba, amit pdf-be át tudsz alakiítani és így kinyomtatni, deszerintem az első variáció működni fog.

 

Üdv.

garbo50
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

nyomtatás és abevjava

HozzászólásSzerző: berisolya » kedd feb. 03, 2009 2:41 pm

Szia Márti!

Sajnos még mindig nem oldódott meg a gondom. Én is fordultam már informatikushoz is, de a garbo50 által első variáció se volt jó. Lehet, hogy tényleg nyomtató problémánk lesz, mert egy másik gépen, másik nyomtatóval (ami persze nem az enyém) müködik a dolog.

Üdv.Orsi

Ha lesz jobb ötlehetem én is közzéteszem itt.

berisolya
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:17 am

nyomtatás és abevjava

HozzászólásSzerző: 3HInfo » kedd feb. 03, 2009 2:54 pm

Szia Orsi!

Milyen nyomtatód van? Ugyanis régi tapasztalat, hogy az apeh a HP nyomtatókat szereti és programjaik arra készültek. Nálam még régebbi verziónál volt ilyen gondom és az apeh tájékoztatása az volt, hogy vegyek hp nyomtatót. Kénytelen voltam megvenni de hál'istennek most ilyen gondom nincs.

Tica 

 

3HInfo
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:17 am

nyomtatás és abevjava

HozzászólásSzerző: berisolya » kedd feb. 03, 2009 6:46 pm

Szia Tica!

Canon nyomtatóm van, eddig semmi gondom nem volt semmilyen nyomtatással.

Orsi

berisolya
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:17 am

nyomtatás és abevjava

HozzászólásSzerző: adotanacs » kedd feb. 03, 2009 6:56 pm

Sziasztok! Nekem is gondom van a nyomtatással. Eddig az ABEV-ből folyamatosan tudtam nyomtatni, most egy JAVA-s 853-at kb 5percig nyomtat, laponként fél perc szünetet tart. KYOCERA a nyomtatóm.

Ani 

adotanacs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

nyomtatás és abevjava

HozzászólásSzerző: RITANYA » kedd feb. 03, 2009 8:12 pm

Sziasztok! Nálam minden ugyanaz mint Aninál a 0853-s JAVA-st alig tudom kinyomtati, kb fél óra .

HP-s nyomtatóm van!

Rita

RITANYA
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

nyomtatás és abevjava

HozzászólásSzerző: 3HInfo » szer. feb. 04, 2009 7:02 pm

Sziasztok!

Nem tudom nálam milyen beállítások vannak, én a Java letöltése után nem módostottam semmit a beállításokon, de nekem elég gyorsan kilökte az 53-ast. HP laser 1020 nyomtatom van. Szinte még gyorsabb is volt mint a régiben.

Szeirntm lehet hogy gép probléma? Mármint memória meg izék... nem vagyok szakember, csak jelzem, hogy nálam működik, tehát nem biztos, hogy a Java csinálja vagy ha igen akkor nagyon rafináltan.

üd

Tica

3HInfo
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:17 am

nyomtatás és abevjava

HozzászólásSzerző: Finken » csüt. feb. 05, 2009 8:54 am

Sziasztok! Nekem is ugyanez a gondom, már az M30-ast is négy teljes munkanapon nyomtattam ki, eleinte 5 perc szünet, aztán 10, ... A munkahelyemen a tanáriban is feltettük a javas változatot, ott hamar kinyomtatja. HP nyomtató van nekem is, a tanáriban is, tehát nem nyomtató függő a dolog, az már biztos. 

Ági

Finken
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Következő

Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég

cron