Adófórum

Adózási és számviteli információk

Nyomtatványkitöltő programok 08.12.18.

Elektronikus bevallás

Nyomtatványkitöltő programok 08.12.18.

HozzászólásSzerző: mazsi5 » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Aki fenn van, kérem segítsetek nekem.  Az APEH portálon nálam mindkét böngésző programmal a tegnapihoz képest másként jön fel a nyomtatványkitöltő programok menü, s képtelen vagyok egyetlen bevallási nyomtatványt is letölteni   NEM HASZNÁLOM A JAVA-s verziókat, s már 2008-ra vonatkozóan nem is akarom, hogy a bevallások két külön könyvtárba legyenek, eddig az ABEV-ben, mostantól meg a JAVA-sban, s arra sincs időm, hogy a JAVA-sban a cégadotokat, stb. feltöltsem,  s végképp nem hibátalanul, amilyen ideges vagyok..

Nézzétek már meg, hogy Ti meg tudjátok-e nézni a nyomtatványhoz tartozó kitöltési útmutatókat (pld-ul ÁFA), illetve le lehet-e tölteni az ÁFA bevallási nyomtatványt pld-ul, aminek meg nincs is JAVA-s változata.

Köszönöm mindenkinek, aki segít, már hazamehettem volna, most meg itt dekkolok emiatt...  Az APEH telefonos ügyfélszolgálata azt mondja, hogy nálam van a hiba mind a négy gépben... Üdv.

mazsi5
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Nyomtatványkitöltő programok 08.12.18.

HozzászólásSzerző: mazsi5 » csüt. dec. 18, 2008 2:55 pm

Sürgős lenne...
mazsi5
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Nyomtatványkitöltő programok 08.12.18.

HozzászólásSzerző: hvanna » csüt. dec. 18, 2008 2:59 pm

 

Szia !

Az Áfa bevalás 0865 -at megnéztem letölhető, azonnal indult, a kitöltési utmutató PDF-re rákattintva azonnal betöltödött. 

Zárj be minden futó progtamot és szerintem inditsd ujra a gépedet. Az én gépem egy öreg P-III-as  de egyből ráugrott.

Üdv:hvanna 

hvanna
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Nyomtatványkitöltő programok 08.12.18.

HozzászólásSzerző: thzs » csüt. dec. 18, 2008 3:00 pm

thzs
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Nyomtatványkitöltő programok 08.12.18.

HozzászólásSzerző: garbo50 » csüt. dec. 18, 2008 3:20 pm

Szia!

Megpróbáltam, ugyanúgy jártam mint te, 3 böngészővel kisérleteztem. Majd beírtam a honlap(apeh) keresőjébe, hogy 0865 és láss csodát minden rendesen müködött. Nézd meg így, hátha neked is sikerélményed lesz.

Üdv.

 

garbo50
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Nyomtatványkitöltő programok 08.12.18.

HozzászólásSzerző: gerine » csüt. dec. 18, 2008 3:29 pm

Sziasztok. Én is próbálkoztam, de én sem jártam sikerrel. Minden nyomtatványnál a verzióváltás oka, -  vagy nem is tudom értelmezni milyen szöveges tájékoztató -  jelenik meg, de a nyomtatványok sehol. Nem csak a 65-ös, a többi sem. bármelyik böngészővel keresem, az eredmény ugyanaz. Üdv. Nóri
gerine
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Nyomtatványkitöltő programok 08.12.18.

HozzászólásSzerző: hvanna » csüt. dec. 18, 2008 3:37 pm

 

Sziasztok!

Ujra megpróbáltam és azonnal sikerült letölteni a 0865-öst !  Ahogy végeztem:

- nyomtatványkitöltő

- bevallások

- listából kiválasztottam a 0865- öt  és  simán elindult a letöltés, nem hivatkozik verzió váltásra.

üdv:hvanna 

hvanna
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Nyomtatványkitöltő programok 08.12.18.

HozzászólásSzerző: mazsi5 » csüt. dec. 18, 2008 3:45 pm

Hogy a ........................    ( 86000 káromkodás)   Ezelőtt több mint 2 órája már írtam is nekik, de most a következőről számolok be.    Kikapcsoltam minden gépet.  Újra indítottam,  APEH  Portál.. a sima nyomtatványkitöltőnél  ugyanaz azok az ábrák vannak,, tehát  a minden nyomtatványnál ... nincs kitöltési, ott közvetlenül a nyomtatvány számára klikkelve   viszont már felhozza az adott nyomtatványt egyedül a keretprogrammal , ahol már van kitöltési is, valamint itt ráklikkelve a nyomtatvány számára már letölthető,  valamint ha maradok a több nyomtatványos képernyőn és oldalt a kék Letöltés-re kelikkelve is felhozza ezen nyomtatványt egyedül és a keretprogramokat,  s akkor már letölthető

Ezt ma déltől ( igaz a gépek kikapcsolása nélkül)  legalább  40 szer játszottam el,  úgy is, hogy a keresőbe ütöttem a nyomtatványszámát...  

Úgy látszik megint sikerült egy olyan időszakban felkapcsolódnom, amikor éppen szar az egész, már rég otthon lehetnék, most meg már nem látok a pipától ,  remélem a módosított nyomtatványok legalább működőképesek lesznek, mert ha nem már  török-zúzok..  Egyszerűen nem hiszem el, hogy dec.20-a előtt 2 -3 nappal így kicsesztek velem..

Köszönöm mindenkinek, aki hasonlóan járt, az próbálja meg eljátszani amit én is hvanna tanácsára,  bár az az érzésem, hogy ezt csak mostanság javították ki, ....

mazsi5
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Nyomtatványkitöltő programok 08.12.18.

HozzászólásSzerző: gerine » csüt. dec. 18, 2008 3:46 pm

Szia hvanna! Ugyanúgy csináltam mint ahogy írtad, és ahogy eddig is.De másképp jön fel a főoldal is, nyomtatványkitöltő, egyszerü keresés, ráklikkelek a nyomtatvány számára, és egy hosszú szöveges"ömlesztmény" jelenik meg, aminek semmi értelme. A nyomtatvány sehol. 

Mazsi5, Neked sikerült már? Üdv. Nóri

gerine
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Nyomtatványkitöltő programok 08.12.18.

HozzászólásSzerző: mazsi5 » csüt. dec. 18, 2008 3:58 pm

Nem hiszem el .............    Tisztára szétb.... az ideg.   Csak azokon a gépeken működik, ahol az Internet Explorer a böngésző,  de nekem meg élesben azon a gépen van a cégekkel feltöltött ABEV , amin a Mozilla Firefox a böngésző,  és láss csodát  azon továbbra sem boldogulok!!!!    Tölthetem fel a másik gépen a cégadatait azoknak, akiknek már módosított nyomtatványon vagyok kénytelen bevallásokat küldeni, miért ne most most lenne olyan esetem..  Üdv.
mazsi5
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Következő

Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron