Adófórum

Adózási és számviteli információk

Nyomtatványkitöltő programok 08.12.18.

Elektronikus bevallás

Nyomtatványkitöltő programok 08.12.18.

HozzászólásSzerző: hvanna » csüt. dec. 18, 2008 4:01 pm

 

SZia Nóri !

Azt nem tudom hogy befolyásolhatja e a dolgot, hogy Mozilla böngészőm tegnap frisitett.

Nem tudom az okát, de nálam minden gyorsan és a   megszokott módon megy.

üdv.Ani 

hvanna
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Nyomtatványkitöltő programok 08.12.18.

HozzászólásSzerző: gerine » csüt. dec. 18, 2008 4:03 pm

Sziasztok. ..... akkor ez lenne a hiba forrása? Hát gondolom, nem ritka a Mozilla Firefox, nekem is azon fut, reméljük javítják a hibát. Egyébként sokak problémája lesz ez, így nem maradhat. Ezek szerint, kár is próbálkozni....??
gerine
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Nyomtatványkitöltő programok 08.12.18.

HozzászólásSzerző: gerine » csüt. dec. 18, 2008 4:06 pm

Szia hvanna. Az enyém is gyakran frissít, igaz nem tegnap volt, de nemrégiben. Lehet, hogy Neked épp kapóra jött.  Azért jó lenne tudni, hogy tényleg az-e a hiba, mert így mehetünk a 20-ai bevallásnak. Bármit csinálok, nem működik, már én is kikapcsoltam a gépet mint Mazsi5, de annak szerintem nincs hozzá köze. Ha Mazsi5 nem akar "mindenkit leelőzni" a bevallásával, ez ki sem derül számomra még. 
gerine
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Nyomtatványkitöltő programok 08.12.18.

HozzászólásSzerző: gerine » csüt. dec. 18, 2008 4:10 pm

Na, hála a jóégnek, működik. Valami hiba mégis volt a rendszerben, nálam is működik minden mint régen. Mazsi5 próbálkozz holnap inkább. ma nyugodj meg, menj haza, és hátha javítják a hibát.  Ez a nap már úgyis elcsesződött Neked, pihenj egy kicsit. 

 

Köszi Ani a folyamatos tudósítás, már én is feladtam volna, ha Te nem bíztatsz minket . Üdv. Nóri

gerine
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

Nyomtatványkitöltő programok 08.12.18.

HozzászólásSzerző: hvanna » csüt. dec. 18, 2008 4:12 pm

 

Sziasztok !

Mostmár nekem is az a meglátásom hogy a Mozilla frissités lehet az oka, még mérges is voltam miatta , és halogattam a frissités engedélyezését, egyszer véletlenül mégis elengedtem és sokáig   " kergette a vinyót " és amit akkor csináltam minden lelassult.

A frissitést  kézi inditással meg kellene próbálni elinditani.

Jobb ötletem nincs.

 

 

hvanna
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Nyomtatványkitöltő programok 08.12.18.

HozzászólásSzerző: mazsi5 » csüt. dec. 18, 2008 4:26 pm

"Mindenkit leelőzni".... Munkaviszonyban is dolgozok, ahol több céget kell vinnem.... s mellette ev is vagyok, igaz már csak kevés meg persze saját magam, ... de az éves szabadságomnak még több,mint a fele bennt van, s most kaptam egy olyan lehetőséget, hogy holnaptól elmehetnék szabira egész évvégéig..., s valóban a 0850-est is elakartam küldeni ma, mindenkit leelőzve.......  Gondoltam az otthoniakat még 19-20-án meg tudom csinálni, ha megkapom a bizonylatokat is....  tehát az utolsó percek nem csak rajtam múlnak, hanem a bizonylatok, információk megkapásán is.. akik nem grízesek, azokat tegnap elküldtem..Otthon is Firefox-om van, a fiam meg aki az ilyen telepítéses dolgokat megcsinálja nekem csak a jövőhéten lesz otthon..   (egyébként pont az elektronikus adóbevallások miatt lett az telepítve a Firefox....)   Egyébként a másik 2 gépen, amin az Explorer van itt a munkahelyen, azokon ugyanaz a hiba volt, mint ami még mindig van a Firefox-oson.. , de azokon a ki-bekapcsolást követően "megjavult".

Ezeket viszont érdemes, főleg így mindezek után elolvasni:

Felhasználóbarát szolgáltatás mindenkinek2008.12.16. 

 

Az APEH stratégiája 2008-20122008.12.16.

    Akinek ilyen "barátai" vannak, annak ....    Hú inkább most még ne akartak volna segíteni..

Üdv.

 

mazsi5
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Nyomtatványkitöltő programok 08.12.18.

HozzászólásSzerző: hvanna » csüt. dec. 18, 2008 4:36 pm

 

Szia Nóri !

Nagyon szivesen tettem és ráadásul rá is érek, de nagyon. Látva a problémátokat folymatosan figyeltem, nem értettem mi lehet a baj forrása, és közben ugrott be a frissités dolog. Nekem egyébként van még olyan sejtésem hogy net szolgáltató függő dolog is bejátszhat, hogy milyen a betöltés a szolg.rendszerén keresztül.

Üdv: Ani 

 

hvanna
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Nyomtatványkitöltő programok 08.12.18.

HozzászólásSzerző: tothkornelia69 » csüt. dec. 18, 2008 4:37 pm

Belepillantottam imitt-amott a középtávú stratégiába.

Főként a képeket nézegettem. Midenhol vidám emberek. A jogkövető állampolgár is bizonyára dalolva, mosolyogva tűri, hogy már az utolsó bőrt is lenyúzták róla.

Nagyon megfogott a feddhetetlenség, és azt hiszem a méltányosság.

Eszembe jutnak azok a régi híradós képek még a (h)őskorból, amikor vidám úttörőpajtásokat, szövőgyárban tettrekész szövőnőket mutogattak, hogy lám nekik milyen jó.

Lám-lám nekünk is milyen jó!

Üdv.Nelly 

tothkornelia69
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

Nyomtatványkitöltő programok 08.12.18.

HozzászólásSzerző: hvanna » csüt. dec. 18, 2008 4:54 pm

 

Szia Nelly !

Én is  bepillantottam volna ebbe a büvős stratégiába, de a gépem az első képnél  elcsuszott kétszáju csajig jutott csak el  és ott feladta. nem birta a további megterhelést. Hülyét kapott tőle. 

Csak röhögtem az egészen, talán két- szájjal fogják  az uj strat-át a szánkba rágni.

Igen azok a régi  idők!! 

Üdv.Ani 

hvanna
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

Nyomtatványkitöltő programok 08.12.18.

HozzászólásSzerző: tothkornelia69 » csüt. dec. 18, 2008 5:06 pm

Szia Ani!

Az első megnyitásnál az én gépem is kiakadt. Mondom, ha már ennyire titokzatos, csak megpróbálom még egyszer! Hátha kapok egy vírust a barátaimtól!

Még sztárolják magukat! Veres Jani is mosolyog! Biztos azon, hogy megszívatta megint a jónépet!

Üdv:Nelly 

tothkornelia69
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:15 am

ElőzőKövetkező

Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég

cron