Adófórum

Adózási és számviteli információk

E-bevallóknak infó

Elektronikus bevallás

E-bevallóknak infó

HozzászólásSzerző: Lkarcsi45 » csüt. jan. 25, 2007 5:32 pm

Sziasztok!

Nem tudja véletlenül valaki, hogy hogyan kell (esetleg milyen bevalláson) jelezni az APEH felé azt, hogy megváltozott az az e-mail címem, ami az okmányirodai regisztráció során volt. Az APEH felé a 06180-ason leadott email címemet már nem használom, van egy új. Jelenleg az Ebev portálon keresztül az üzenetek fülnél nézegetem, hogy küldtek-e üzenetet.

Lkarcsi45
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

E-bevallóknak infó

HozzászólásSzerző: KovacsJ » csüt. jan. 25, 2007 5:45 pm

Szevasztok!

Nekem meglepetés volt a mai nap, minden bevallás elment, és kb 1 óra eltelte után jött az imél és ezt a formátumot ellehet menteni.(igaz angolul beszél) A folyószámlát én sem tudtam megnézni, de majd talán holnap az is múködni fog. "Türelem" és remélem ezután másnak is lesz pozizív élménye is.

üdv Kovácsné Zsuzsa

KovacsJ
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

E-bevallóknak infó

HozzászólásSzerző: NErika » csüt. jan. 25, 2007 5:47 pm

Szia Karcsi!

Simán át tudod saját magad állítani, úgy hogy beléptél az Apeh oldaklára névvel azonosítóval, és belépés után a neved alatt jobb oldalt lesz az Adatmódosítás, ha arra kattintasz, kinyílik egy adatlap, ahol a saját adataidat látod. Nem mindent lehet módosítani de az e-mail címet igen. Nekem sikerült egy hete és működik Sok sikert. Erika 

NErika
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

E-bevallóknak infó

HozzászólásSzerző: Lkarcsi45 » csüt. jan. 25, 2007 7:06 pm

Köszi Erika, mindenképpen meg fogom próbálni így.

Lenne egy másik dolog, ami felettébb érdekes lehet. Azok a bevallások, amik már a 2007-et érintik, lásd 0708 a januári járulékokról, 0765 majd a januári áfáról stb., ezeket majd ABEV2007-ben kell kitölteni? Mert az APEH honlapján még csak utalást sem találtam erről, hogy lesz-e vagy sem. A 0708-at február 12-ig kellene beadni. Én 6-13-ig külföldön leszek, magyarul jövő héten be kellene adnom a bevallást. Szerintetek mit javasolt tenni? Várni ABEV2007-re, vagy kitölteni 2006-tal? Már csak azért is érdekes, mert maga a nyomtatvány (0708A és M) már letölthető a honlapról.

Lkarcsi45
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

E-bevallóknak infó

HozzászólásSzerző: NErika » csüt. jan. 25, 2007 7:13 pm

Mivell etölthető és használható a 2006-os Ebev-vel én megcsinálnám azzal az biztos. Semmilyen következetesség nincs az évszámos Ebev és a bevallások közt. Pl a 2006-os ebevben van a 0503  és a 2005-ős M jelű bevallások és a 0717 es átvezetés. Szóval mielőtt elutazol nyugodtan adjad fel.
NErika
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Előző

Vissza: Elektronikus bevallás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron